1400/08/04  
 
سه شنبه, ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۱۴ ۸۲
چچ
پرداخت ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان سمنان

پرداخت ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از ۶۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان خبر داد.

به گزارش شاتا، علی تشنه دل در سیصد و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان با اعلام این خبر گفت: از خردادماه امسال تاکنون در حدود ۶هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۱۸۵ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است.

وی افزود: از این تعداد واحدهای تولیدی دریافت کننده تسهیلات ، ۵۸ واحد به ارزش حدود ۵۸۸۰ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و ۱۲۷ واحد به ارزش حدود ۵۶۰ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی می باشد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: در قالب تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ تا کنون ۳۸۲ واحد تولیدی صنعتی معدنی و کشاورزی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۲۹هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.
تشنه دل ادامه داد: در این نشست با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از ۲هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال به ۵۲ واحد صنعتی و کشاورزی موافقت و مشکلات بانکی و زیربنایی شش واحد تولیدی صنعتی استان بررسی شد.
دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان ضمن ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات کارگروه اظهار داشت: از آبان ماه سال گذشته تا کنون، ۴۵ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار که در این جلسات مشکلات ۱۴۲ واحد تولیدی بررسی و در جهت رفع موانع موجود ، ۱۰۰ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.
تشنه دل اذعان کرد: طی این مدت ، ۷۵ جلسه در مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان برگزار و مشکلات ۲۳۲ واحد مورد بررسی قرار گرفته است و ۲۹۰ مصوبه در جهت مانع زدایی این واحدها به تصویب رسیده است.
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1964906056722
Query time: 1.4803679784139