1400/08/05  
 
چهارشنبه, ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴ ۸۹
چچ
روند صدور مجوزهای الکترونیکی مشاغل خانگی در استان بوشهر آغاز شد

معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر:

روند صدور مجوزهای الکترونیکی مشاغل خانگی در استان بوشهر آغاز شد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر از آغاز روند صدور الکترونیکی مجوزهای مشاغل خانگی در سالجاری خبر داد.

به گزارش شاتا، ابوالقاسم محمد زاده اعلام کرد: امسال نیزمانند سال گذشته مجوزها به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد واین امردرراستای تسهیل امورات متقاضیان صورت گرفته تا با مراجعه وبارگذاری مدارک خود در سامانه از حجم مراودات و مراجعات حضوری آنان کاسته شود.
وی افزود: این سازمان با همکاری ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی مسئول حمایت از این حوزه کسب‌ و کار است و حمایت‌ها در فازهای مختلف انجام می‌ شود و از متقاضیان واجد شرایط که طرح شغل خانگی آن‌ها به تأیید کارشناسان برسد، پشتیبانی مالی و تسهیلاتی می‌ شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تصریح کرد: سامانه مشاغل خانگی به منظور تسهیل گری و تسریع در روند کار و عملیاتی کردن قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی ، به نشانی /mashaghelkhanegi.mcls.gov.ir تهیه و طراحی شد.
محمد زاده تاکید نمود: ازسال 1398 برای صدور مجوز مشاغل خانگی به صورت صد در صد الکترونیکی برنامه ریزی شد و در حال حاضر صدور مجوز بدون مراجعه حضوری و کل فرآیند صدور مجوز مشاغل خانگی تماما الکترونیکی شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.3068647384644
Query time: 1.5371867815653