1400/08/05  
 
چهارشنبه, ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ۸۵
چچ
حمایت سازمان صمت خراسان رضوی از تشکیل پنجره واحد خدمات رسانی تجارت خارجی

حمایت سازمان صمت خراسان رضوی از تشکیل پنجره واحد خدمات رسانی تجارت خارجی

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: این سازمان حمایت همه جانبه خود را از تشکیل پنجره واحد خدمات رسانی با مدیریت واحد در زمینه تجارت خارجی درپایانه مرزی افغانستان اعلام می نماید.

به گزارش شاتا، جواد خزاعی در جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد افزود: با توجه به برنامه راهبردی وزارت صمت در حوزه تجارت خارجی که یکی از هدف گذاری های آن، رسیدن به افق صادراتی 70 میلیارد دلار است، پایانه مرزی افغانستان به عنوان یکی از پایانه های اصلی صادرات کشور می تواند جایگاه ویژه ای در این زمینه داشته باشد.
وی تصریح کرد: با توجه به این امر، سازمان صمت خراسان رضوی، حمایت همه جانبه خود را از تشکیل یک پنجره واحد خدمات رسانی تجاری، که مانند مرکز خدمات سرمایه گذاری، نمایندگان تام الاختیار دستگاه های ذیربط در آن مستقر شده و خدمات رسانی مورد نیاز را تسهیل و تسریع نماید، اعلام می کند.
لازم به ذکر است در این جلسه ویدئوکنفرانسی، آخرین عملکرد تجارت خارجی استان توسط گمرک ارائه و مسائل و مشکلات حوزه تجارت با افغانستان بررسی شد و همچنین به منظور استفاده بهینه از فرصت نمایشگاه اکسپو2020دبی، برنامه ریزی لازم انجام شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0439833005269
Query time: 1.3500577608744