1400/08/05  
 
سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۴ ۸۰
چچ
راه اندازی سایت شن و ماسه و پایانه سنگ صادراتی؛ از اهداف سازمان صمت لرستان

رییس سازمان صمت لرستان اعلام کرد:

راه اندازی سایت شن و ماسه و پایانه سنگ صادراتی؛ از اهداف سازمان صمت لرستان

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان در دیدار با مهرداد ویسکرمی «نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی» بیان کرد: ما بصورت جدی به دنبال راه اندازی سایت تولید ماسه کوهی و پایانه صادراتی سنگ هستیم.

به گزارش شاتا، منصوری در این جلسه افزود: راه‌اندازی سایت شن و ماسه کوهی با توجه به وسعت معادن شن و ماسه سالها میتواند منبع تامین این کالا بوده و به صورت متمرکز و ماندگار جوابگوی بازار این محصول باشد.

وی در خصوص راه اندازی پایانه سنگ صادراتی استان نیز ابراز کرد: از مزایای این پایانه اینست که با تجمیع انواع سنگ‌های خاص صادراتی هم خریداران سنگ نیازمند به جستجوی سنگ با کیفیت و مورد نظر در سطح استان نیستند و هم فروشندگان بازار فروش متمرکز و متنوعی خواهند داشت.

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان همچنین یادآور شد: با راه اندازی پایانه صادراتی استان به دنبال برند سازی این محصول ارزشمند هستیم و با توجه به کیفیت سنگی که در استان وجود دارد به راحتی برند قابل ارائه خواهدبود.

منصوری ابراز امیدواری کرد:با راه اندازی این پایانه تحول عظیمی در بحث صادرات سنگ به وجود خواهد آمد و مطمئناً از سراسر دنیا مشتریان زیادی جهت خرید به استان سرازیر خواهند شد.

وی خبر داد: در خصوص راه اندازی پایانه سنگ صادراتی استان لرستان مجوزهای رسمی داده شده و در مرحله عملیاتی است.

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان تصریح کرد: اینکه چه مدت از عمر مدیریتی هر فرد باقی مانده باشد اصلاً مهم نیست ما معتقدیم که باید کار را به صورت حرفه ای، صادقانه و تا لحظه آخر دنبال و به سرانجام رساند و از جمله اهداف صمت لرستان راه اندازی سایت تولید ماسه کوهی و پایانه سنگ صادراتی است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.4174966812134
Query time: 1.6744974454244