1400/08/05  
 
شنبه, ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۱ ۱۱۲
چچ
ارائه برنامه عملیاتی دقیق برای راه اندازی شرکت رشت الکتریک

رئیس سازمان صمت گیلان در نشست با مدیر جدید راه اندازی رشت الکتریک:

ارائه برنامه عملیاتی دقیق برای راه اندازی شرکت رشت الکتریک

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان، در نشست تخصصی بررسی وضعیت راه اندازی کارخانه رشت الکتریک گفت: با توجه به واگذاری این شرکت به صندوق بازنشستگی کشور انتظار ما این است در اولین فرصت برنامه عملیاتی دقیق توسط مدیران جدید برای راه اندازی شرکت رشت الکتریک به سازمان صمت ارائه شود.

به گزارش شاتا، فرهاد دلق پوش در این دیدار بر تسریع روند اجرایی راه اندازی به صورت اصولی تاکید کرد و افزود: بر اساس حکم دستگاه قضایی و خلع ید سایر سهامداران کارخانجات رشت الکتریک؛ وظیفه احیاء و راه اندازی مجدد آن به شما واگذار شده که در این راستا از حمایت و خدمات این سازمان و سایر دستگاههای مرتبط به صورت کامل برخوردار خواهید شد.

دلق پوش عنوان کرد: لازم است برنامه زمانبندی اجرایی امور را به سازمان به صورت کارشناسی و مدون ارائه نمایید تا در مسیر اجرای آن به نحو مطلوب حمایت و هدایت شوید.

مدیرعامل جدید شرکت رشت الکتریک اظهار داشت: تمام توان خود را برای احیاء و راه اندازی مجدد این شرکت صاحب نام قدیمی بکار می گیریم و قطعا با پشتیبانی و حمایت سازمان صمت گیلان مسیر هموارتر خواهد شد و در اسرع وقت برنامه زمانبندی امور اجرایی به سازمان ارائه می گردد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8016279538472
Query time: 2.0855889320374