1400/06/25  
 
دوشنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۰۹ ۱۵۸
چچ
استقبال افراد دارای صلاحیت فنی و مالی از مزایده شش هزار محدوده معدنی

وزیر صمت در نشست بررسی نحوه تداوم مزایده سراسری محدوده های معدنی عنوان کرد:

استقبال افراد دارای صلاحیت فنی و مالی از مزایده شش هزار محدوده معدنی

وزیر صمت با تأکید بر اجرای تمامی مراحل مزایده سراسری محدوده های معدنی به صورت شفاف و قانونی، از تکمیل اجرای این طرح بزرگ در آینده نزدیک با افزایش تعاملات بین دستگاهی خبر داد.

به گزارش شاتا علیرضا رزم حسینی در نشست « بررسی نحوه تداوم مزایده سراسری محدوده های معدنی» اجرای این طرح را در راستای اجرای تکالیف قانونی وزارت صمت و همچنین تأکیدات مقامات عالی نظام عنوان کرد و افزود: خوشبختانه اجرای این طرح بزرگ به صورت کاملا شفاف و قانونی در جریان است و با استقبال بسیار خوب افراد دارای صلاحیت فنی و مالی همراه شده است.

وی با اشاره به برخی ابهامات ایجاد شده در خصوص اجرای این طرح بزرگ، گفت: از روز اول اجرای مزایده سراسری شش هزار محدوده معدنی، حجم عظیمی از سنگ اندازی ها، کم لطفی ها و مانع تراشی ها در مسیر اجرای آن را پیش بینی می کردیم و با علم به گستردگی هجمه سازی ها علیه این طرح عدالت گستر نسبت به اجرای آن اقدام نمودیم.

وزیر صمت ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت همواره از حضور و همراهی کلیه نهادهای نظارتی در مسیر اجرای طرح ها و فرایندهای اقتصادی این وزارتخانه استقبال نموده است و در خصوص اجرای طرح فعال سازی معادن نیز براساس نظرات اعلامی مسئولان دستگاه قضایی هیچگونه شائبه ای متوجه این وزارتخانه نبوده و نیست.

رزم حسینی از وجود برخی غرض ورزی های سیاسی و جریان سازی های رسانه ای علیه این طرح خبر داد و خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی صحنه آرایی های مخرب رسانه ای، آگاهانه و یا نا آگاهانه، کاهش اعتماد مردم نسبت به نظام را در پی دارد.

وی در پایان با تقدیر از تعاملات و همراهی های دستگاه قضایی در مسیر رشد تولید کشور، تکمیل هرچه سریع تر فرایند اجرایی طرح آزادسازی شش هزار محدوده و معدن غیرفعال کشور را با افزایش تعاملات بین دستگاهی خواستار شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.9272373517354
Query time: 1.267836411794