1400/06/25  
 
دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۶ ۱۱۸
چچ
اولین رویداد ملی جایزه تجارت الکترونیکی برگزار می شود

اولین رویداد ملی جایزه تجارت الکترونیکی برگزار می شود

اولین رویداد ملی جایزه تجارت الکترونیکی و تجلیل از کسب‌ و‌ کارهای دارای رتبه اعتماد برتر، روز سه شنبه پنجم مردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

به گزارش شاتا به نقل از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، به اطلاع می ‌رساند اولین رویداد ملی جایزه تجارت الکترونیکی و تجلیل از کسب‌ و‌ کارهای دارای رتبه اعتماد برتر، با حضور مدیران ارشد وزارت صمت، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، سازمان مدیریت صنعتی و مدیران کسب ‌و‌ کارهای الکترونیکی مطرح برگزار می ‌شود.

این رویداد ملی، روز سه شنبه پنجم مردادماه ۱۴۰۰، ساعت 16/30برگزار خواهد شد که به صورت زنده نیز از طریق برخی پلتفرم ‌های آنلاین (نظیر صفحه مربوطه در اینستاگرام به آدرس https://instagram.com/ec_rating و همچنین وبسایت نمایشگاه مجازی ایران به آدرس https://iranvirtualexpo.com)، قابل مشاهده برای عموم خواهد بود.

لذا از کلیه صاحبان کسب ‌و‌ کارهای الکترونیکی و علاقمندان به این حوزه دعوت بعمل می‌ آید تا در این رویداد ملی به صورت آنلاین شرکت نمایند. اطلاعات بیشتر در خصوص جزییات این رویداد ملی و نحوه شرکت در آن، در وب سایت " رتبه بندی کسب و کارهای اینترنتی" به آدرس ecrating.ir در دسترس می باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1268986066182
Query time: 1.4453763961792