1400/06/25  
 
شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۴۹ ۸۰
چچ
تحقق 90 درصدی طرح نظارت بر اصناف استان سیستان و بلوچستان/ پلمپ 952 واحد متخلف در سطح استان

همزمان با اجرای محدودیت‌های کرونایی انجام شد:

تحقق 90 درصدی طرح نظارت بر اصناف استان سیستان و بلوچستان/ پلمپ 952 واحد متخلف در سطح استان

رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان از پلمپ ۹۵۲ واحد صنفی متخلف در این استان از یکم لغایت ۲۳ تیرماه خبر داد.

به گزارش شاتا، داود شهرکی رییس سازمان صمت استان، اظهار داشت : در طرح نظارتی بر اصناف در زمان محدودیت‌های کرونایی استان از یکم تا ۲۳ تیر، تعداد ۹۵۲ واحد صنفی پلمب، ۲۲ هزار و ۴۴۰ واحد بازرسی و ۵ هزار و ۶۱۳ واحد اخطار دریافت کردند.

رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان در ادامه اظهارداشت: تحقق طرح نظارت بر اصناف در شرایط کرونایی در سیستان و بلوچستان طی روزهای اخیر ۹۰ درصد بوده است.

شهرکی افزود: با توجه به شدت گرفتن شیوع کرونا در سیستان و بلوچستان و بنا بر ابلاغ دستورالعمل‌های ستاد استانی مدیریت ویروس کرونا طرح ویژه نظارتی در همین ارتباط و در قالب انجام گشت‌های مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های ذیربط از یکم تیرماه شروع شده است.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان وبلوچستان بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سمت واحدهای صنفی مراتب را برای بررسی و رسیدگی از روش‌های تماس تلفنی با سامانه ۱۲۴ و مراجه به وب سایت www.۱۲۴.ir گزارش کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در راستای اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، واحدهای صنفی که در شهرستان‌ها منطقه قرمز شیوع این ویروس قرار گرفته‌اند برای حفظ سلامت خود، خانواده و مردم از بازگشایی واحدهای صنفی که در گروه یک قرار ندارد ( گروه‌های ۲ و سه و چهار) خودداری کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.3736346562703
Query time: 1.6469670931498