1400/06/25  
 
چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۲۳:۴۲ ۱۰۳
چچ
۱۵۷ هزار نفر در واحدهای صنعتی استان قزوین مشغول به کار هستند

۱۵۷ هزار نفر در واحدهای صنعتی استان قزوین مشغول به کار هستند

رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: ۱۵۷ هزار نفر در سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی استان قزوین مشغول به کار هستند.

به گزارش شاتا، عزیز الله افضلی در دومین همایش اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان استان قزوین اظهار داشت: تولید کنندگان در شرایط سخت تحریم های ظالمانه و کرونایی کشور برای رونق اقتصاد در کشور در حال مبارزه هستند که زحمات تمامی آنها قابل تقدیر است.
وی افزود: بالغ بر سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در اندازه کوچک، متوسط و حدودا نیمه متوسط فعالیت می کنند و در منطقه، شهر و شهرک های صنعتی حضور داشته و ۵۰ درصد از آنها در خارج از شهرک های صنعتی استقرار پیدا کرده اند.
این مسوول با اشاره به اینکه رسته های صنعتی مختلف تولیدی در استان قزوین فعالیت می کنند، گفت: این رسته ها شامل مواد شوینده، معدن، سرامیک، کاشی، شیشه، لوازم خانگی و غیره می شود.

افضلی اضافه کرد: در استان قزوین در زمینه لوازم خانگی ۲۷ واحد صنعتی با یک هزار و ۳۱۱ میلیارد ریال سرمایه گذاری و اشتغال سه هزار و ۱۲۲ نفر فعالیت می کنند.
وی گفت: حدود ۱۵۷ هزار در بخش صنعت در استان قزوین مشغول به کار هستند و یکی از برتری های استان قزوین نسبت به استان های دیگر وجود کارگر مهارتی است که بسیار مطلوب ارزیابی می شود‌
رئیس سازمان صمت استان قزوین اظهار داشت: دومین همایش اهدای لوح تندیس مربوط به واحدهایی است که انتخاب آنها ۶ ماه زمان برده و انتخاب این واحدها با مشارکت بسیاری از دستگاه ها انجام شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.8282380104065
Query time: 2.3397334416707