1400/06/29  
 
چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۶ ۹۷
چچ
کسب رتبه نخست ملاقات های مردمی در سطح سازمانهای اجرایی استان خوزستان

کسب رتبه نخست ملاقات های مردمی در سطح سازمانهای اجرایی استان خوزستان

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت: طبق ارزیابی مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری این سازمان در اجرای برنامه های دیدار چهره به چهره( ملاقات ها مردمی جهت رفع مشکلات مردم ) با رییس سازمان موفق به کسب رتبه نخست در سطح سازمانهای اجرایی استان و کسب رتبه پنجم درسطح سازمانهای کشوری گردیده است.

به گزارش شاتا امیرحسین نظری افزود: این رتبه بندی بر اساس میزان پاسخگویی مدیر دستگاه در سطح ملی ارزیابی می شود که در این رتبه بندی رییس سازمان صمت خوزستان با توجه به عملکرد مثبت در این حوزه و با توجه به رسیدگی به مشکلات واحدهای اقتصادی در استان موفق به کسب رتبه نخست در استان و رتبه های برتر کشوری شده است.

نظری یکی از برنامه ها و دغدغه های این سازمان پاسخگویی به مردم به ویژه فعالان حوزه تولید ، صنعت و فعالین اقتصادی دانست و گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال ریاست محترم سازمان و دیگر همکاران در سازمان صمت خوزستان در حد توان برای حل مشکلات گام بر خواهند داشت .

وی بیان کرد: برای رسیدگی هر چه بیشتر به مشکلات مردم در حوزه های تخصصی سازمان ارتباطات با مردم را هر چه قوی تر انجام خواهیم داد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1761833826701
Query time: 1.3964373270671