1400/06/25  
 
یکشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۷ ۱۰۵
چچ
ارزآوری حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دلاری صادرات سیمان و بیش از ۲ میلیون دلار صادرات کاشی از خراسان جنوبی

ارزآوری حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دلاری صادرات سیمان و بیش از ۲ میلیون دلار صادرات کاشی از خراسان جنوبی

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: صادرات سیمان تولیدی خراسان جنوبی از ابتدای سال حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار و صادرات کاشی بیش از 2 میلیون دلار ارزآوری داشته است.

به گزارش شاتا، حامد حسن نژاد با اعلام این خبر ارزآوری حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دلاری صادرات سیمان گفت: در سه ماه ابتدای امسال ۱۱۳ هزار تن سیمان تولیدی استان به افغانستان صادر شده که ارزآوری ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار دلاری در پی داشته است.

حسن نژاد افزود: در سه ماه ابتدای سال ۲۵۰ هزار تن سیمان در ۲ کارخانه تولید سیمان استان تولید و وارد بازار‌های داخلی و خارجی شده است.

وی افزود: در سال گذشته نیز در مجموع یک میلیون و ۳۷۰ هزار تن سیمان در خراسان جنوبی تولید شد که ۸۳۰ هزار تن از آن به خارج از کشور صادر شده است.
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ارزش سیمان صادراتی استان در سال گذشته را ۱۸ میلیون و ۷۵۰ هزار دلار عنوان کرد.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت:در سه ماهه ابتدای سال 2 میلیون و 100 هزار متر مربع از کاشی‌های تولید شده در خراسان جنوبی به خارج از کشور صادر شده است که افزایش 95 درصدی صادرات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل را نشان می‌دهد.

حسن نژاد افزود: در 3 ماهه ابتدای امسال در مجموع 5 میلیون متر مربع انواع کاشی در سه واحد تولیدی کاشی استان تولید شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0118300120036
Query time: 1.2742513020833