1400/06/25  
 
پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۸ ۱۱۴
چچ
انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان صمت فارس و پارک علم و فناوری این استان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان صمت فارس و پارک علم و فناوری این استان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با اشاره به توسعه برنامه‌های راهبردی مشترک میان سازمان صمت فارس و پارک علم و فناوری، از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان متبوع خود مدارک علم و فناوری خبر داد.

به گزارش شاتا، حمید رضا ایزدی ضمن تبریک روز ملی "صنعت و معدن" نسبت به حمایت و همراهی سپاه فجر استان و بسیج مهندسین صنعتی با سازمان صمت فارس در راستای عارضه یابی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی تشکر کرد و با اشاره به سال پشتیبانی و مانع زدایی ها گفت: صدور پروانه بهره برداری دارای شرایط خاصی از جمله ایجاد محیط صنعتی،خط تولید و تکنولوژی خاص است.

رئیس سازمان صمت فارس به توسعه برنامه های راهبردی مشترک میان این سازمان و پارک علم و فناوری اشاره کردو ادامه داد:با توجه به توانمندی و دانش شرکت های دانش بنیان در حال حاضر ۲۰ پروانه بهره برداری در این راستا صادر شده است.
ایزدی به فرصت های پیش رو اشاره کرد و افزود: از جمله فرصت های خوبی که بوجود آمده ارتباط سازمان صمت فارس با شرکت های دانش بنیان است که منجر به مجوز و صدور آیین نامه پروانه بهره برداری برای واحدهای بدون کارخانه شده است.
وی اظهار داشت: این واحدها پس از دریافت پروانه بهره برداری از یک سری مشوق های تولیدی شامل تسهیلات، اعطای کارت بازرگانی و معافیعت های گمرکی برخوردار شده تا از ظرفیت های بوجود آماده نهایت استفاده شود.
گفتنی است،در این مراسم تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس ،سپاه فجر، پارک علم و فناوری فارس، شرکت شهرک های صنعتی و دفتر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فارس به منظور کمک به تحقیق و توسعه، تولید انبوه و تجاری سازی دستاوردهای فنآورانه و ایجاد نواحی فنآوری های صنعت ساز منعقد شد.
در ادامه از تعدادی واحدهای فنآور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فنآوری بازدید شد و ضمن آشنایی با توانمندی ها و ظرفیت های این واحدها، مسائل و مشکلات آن ها بررسی و راهکاهای عملیاتی اتخاذ شد.
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0995553334554
Query time: 1.4064052899679