1400/06/25  
 
دوشنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵ ۹۴
چچ
پلمپ 181 واحد صنفی به جهت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سیستان و بلوچستان

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان خبر داد:

پلمپ 181 واحد صنفی به جهت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سیستان و بلوچستان

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از انجام بالغ بر 5 هزار بازرسی از واحدهای صنفی در سطح این استان در راستای رعایت دستوراعملهای بهداشتی به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و پلمپ تعداد 181 واحد صنفی در همین ارتباط ، از یکم لغایت ششم خردادماه خبر داد.

به گزارش شاتا، محمد قاسمی گفت : با عنایت به شدت گرفتن شیوع بیماری کرونا در سطح استان و بنا بر ابلاغ دستورالعمل های ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا طرح ویژه نظارتی در همین ارتباط و در قالب انجام گشت های مشترک بازرسی با حضور دستگاه های ذیربط از یکم خرداد شروع گردیده است .

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان ، ادامه داد : از شروع این طرح نظارتی تا ششم خردادماه ، تعداد 5 هزار و 457 بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام پذیرفته است که منجر به تعداد یک هزار و 43 اخطار و تذکر و پلمپ تعداد 181 واحد صنفی شده است .

قاسمی خاطرنشان کرد : پلمپ های واحدهای صنفی به دلیل عدم توجه به اخطار های قبلی انجام شده است .

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان در پایان بیان داشت :هم استانی های محترم در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سمت واحدهای صنفی مراتب را جهت بررسی و رسیدگی از روشهای تماس تلفنی با سامانه 124 و مراجه به وب سایت www.124.ir گزارش نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1806993484497
Query time: 1.4574724833171