1400/05/05  
 
جمعه, ۰۴ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲ ۸۲
چچ
بررسی مشکلات 8واحد تولیدی استان گلستان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید

بررسی مشکلات 8واحد تولیدی استان گلستان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان گفت : مشکلات 8واحد تولیدی استان گلستان درچهارصدوسی و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی شد.

به گزارش شاتا ، حسین طلوعیان گفت : کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان به صورت منظم و مستمر با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان تشکیل جلسه داده و در راستای شعار تولید ،پشتیبانی هاو مانع زدایی ها مشکلات واحدهای تولیدی گلستان را رسیدگی می‌کند.
وی افزود:در این جلسه مشکلات 8 واحد تولیدی استان در زمینه رفع سوء اثر چک برگشتی، بررسی مهلت جهت تعهدات ارزی، تخصیص سوخت، جلوگیری از تملک واحد تولیدی و مساعدت در خصوص بدهی شرکت بحث و بررسی شد.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان بیان کرد: در سال تولید ،پشتیبانی هاو مانع زدایی ها همه دستگاه‌ها باید تمامی توان و تلاش خود را برای جلوگیری از توقف تولید و تثبیت وضعیت اشتغال بنگاه‌های اقتصادی و صنایع استان به کار گیرند.
طلوعیان افزود: صنعتگران و تولیدکنندگان، سربازان عرصه جنگ اقتصادی هستند و باید در این شرایط اقتصادی زمینه را برای فعالیت و تلاش آنها به شکلی بهتر فراهم کنیم.
رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان با اشاره به اهتمام برای گره گشایی از واحدهای تولیدی نیمه فعال و راکد استان گفت: سازمان صمت با رصد مداوم صنایع استان، واحدهای دارای مشکل را شناسایی و عارضه‌یابی کرده و به فراخور وضعیت هر کدام، راه‌حل‌های ممکن را برای رفع مشکل در ستاد تسهیل ارایه می‌کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1228307088216
Query time: 1.4742843310038