1400/05/03  
 
جمعه, ۰۴ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۷ ۷۱
چچ
بازدید استاندار قزوین و رئیس سازمان صمت از چند واحد صنعتی در شهرستان تاکستان

بازدید استاندار قزوین و رئیس سازمان صمت از چند واحد صنعتی در شهرستان تاکستان

در راستای کمک به تولید کنندگان و رفع موانع تولید ،استاندار قزوین و رئیس سازمان صمت از چند واحد صنعتی در شهرستان تاکستان بازدید کردند.

به گزارش شاتا، هدایت الله جمالی پور «استاندار قزوین» و عزیزاله افضلی «رئیس سازمان صمت استان قزوین» با سفر به تاکستان از چند واحد صنعتی این شهرستان بازدید کردند و از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شدند.
در این بازدید عیسی قبادی «معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار»، رضا طاهری «فرماندار تاکستان»، حمیدرضا خانپور «مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی»، و جمعی از مدیران اقتصادی استان نیز حضور داشتند.
افضلی با بیان اینکه برای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، تمام تلاش خود را خواهیم کرد، افزود: یکی از گام‌ها برای محقق شدن این شعار بازدید از شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی و آشنایی با مشکلات و موانع تولید از زبان خود صنعتگران و تولیدکنندگان است.
استاندار قزوین و هیات همراه از یک شرکت تولید کننده انواع لفاف های بسته بندی با اشتغال ۱۳۵ نفر بازدید کردند.
از جمله مشکلات این واحد تولیدی بدهی به بانک صنعت و معدن و فقدان راه دسترسی آسفالته بود که مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
مدیران ارشد استان همچنین در ادامه از یک شرکت دیگر در زمینه تولید ورق ام دی اف با اشتغالزایی ۴۵ نفر بازدید کردند و دستورهای لازم را برای پیگیری و رفع مشکلات آن که از زبان مدیران شرکت مطرح شد صادر کردند.
در ادامه از شرکت تولید کننده انواع تشک با هشت نفر اشتغالزایی، یک شرکت تولید انواع جعبه کارتن با ۱۱ نفر اشتغال و یک واحد تولیدی دیگر در زمینه تولید انواع خوراک دام و طیور با ۱۰ نفر اشتغالزایی واقع در شهرک صنعتی خرمدشت بازدید کردند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0235614776611
Query time: 1.3728699684143