1400/06/25  
 
چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۲۳ ۱۱۳
چچ
اقتصاد وابسته به فناوری در صنعت و معدن، اتکایی به نفت نخواهد داشت

رئیس سازمان صمت گیلان :

اقتصاد وابسته به فناوری در صنعت و معدن، اتکایی به نفت نخواهد داشت

رئیس سازمان صمت گیلان به مناسبت دهه تولید و تجارت با صدور پیامی عنوان کرد: اقتصاد وابسته به فناوری در صنعت و معدن، اتکایی به نفت نخواهد داشت.

به گزارش شاتا، فرهاد دلق پوش با ابراز تبریک صمیمانه به کلیه فعالان عرصه تولید و تجارت اظهار داشت: اصناف و بازاریان خدوم، قلب تپنده اقتصاد داخلی هستند و به عنوان بزرگترین نهاد مردمی و مدنی در جامعه فعالیت دارند.و صنعتگران و معدن کاران، پشتوانه قدرت فناوری و جایگاه اقتصادی کشورند.

فرهنگ و خرده فرهنگ های هر تمدنی را در راسته های بازار ها و رفتار کسبه می توان مشاهده نمود و اثربخشی اصناف در شکل‌گیری آنها بسیار حائز اهمیت است. بنابراین برای داشتن اقتصادی سالم و پویا و فرهنگی متعالی نیازمند توجه بیشتر به صنوف، کسبه و بازاریان در برنامه‌ریزی کلان برای بهره‌مندی از پتانسیل‌های این قشر عظیم هستیم.

پس از تبیین جایگاه اصناف در جامعه ؛ به نقش آفرینی بی‌بدیل حوزه صنعت و معدن در اعتلای اقتصاد و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم باید اشاره نمود که به حق باید گفت، در دشوارترین شرایط اقتصادی سالهای اخیر؛ صنعتگران و معدنکاران پرتلاش در جنگ تحریم و شیوع کرونا، غیورانه در خط مقدم مقاومت کرده‌اند و هوشمندانه با تکیه بر توان داخلی ثابت کرده‌اند که می توانند قله های افتخار را در نوردند و بدون وابستگی به چاه های نفت، اقتصاد و اشتغال کشور را متحول نمایند.

با پاسداشت این ایام مهم، سالروز اصناف خدوم و سالروز صنعت و معدن که به عنوان دهه تولید و تجارت می باشد از کوشش و پایداری این راست قامتان، تشکر و قدردانی می نمایم و امید است در آینده بیش از پیش از ظرفیت و پتانسیل این جهادگران عرصه تولید و تجارت به نحو شایسته در جهت بهبود فضای کسب و کار و افزایش اشتغال همگام با اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره مند گردیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0303726196289
Query time: 1.2337614695231