1400/06/25  
 
چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۷ ۱۱۷
چچ
تسریع در روند رسیدگی به مسایل و درخواست های بخش صمت

رئیس سازمان صمت قزوین اعلام کرد:

تسریع در روند رسیدگی به مسایل و درخواست های بخش صمت

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قزوین گفت: تسریع در روند رسیدگی به مسایل و درخواست های ارباب رجوع در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی از اهداف مهم جلسات ملاقات عمومی می باشد .

به گزارش شاتا، عزیزاله افضلی در حاشیه برگزاری جلسه ملاقات عمومی این هفته گفت: رسیدگی و پاسخگویی به درخواست های ارباب رجوع را از برنامه های مهم سازمان در سالجاری عنوان کرد و افزود : در سال 1400 این جلسات در راستای اجرای سیاستهای تولید ،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و اعمال نظارت دقیق بر روند صحیح امور و رسیدگی شایسته به درخواست های فعالین حوزه صنعت، معدن ، تجارت و اصناف است .

وی افزود: جلسات ملاقات مردمی این سازمان مانند سال گذشته هر هفته در روز های سه شنبه در محل سالن ملاقات های عمومی به صورت چهره به چهره برگزار خواهد شد .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با اشاره به رسیدگی به مشکلات مطرح شده از سوی ارباب رجوع و استماع درخواست های آنها در این جلسات، اظهار داشت: تسریع در روند رسیدگی به مسایل و درخواست ها و جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع از اهداف مهم جلسات ملاقات عمومی می باشد .

افضلی ادامه داد: نگاه جدی به دیدارهای مردمی و پاسخگو بودن نسبت به درخواست ها و دغدغه های واحد های صنعتی ، معدنی و تجاری از دیگر برنامه های این سازمان در سالجاری می باشد که با جدیت دنبال خواهد شد .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در پایان افزود: امیدواریم با تداوم برگزاری جلسات دیدار مردمی تا پایان سال ضمن رسیدگی به مشکلات مطرح شده ، بتوانیم گام های عملی را در راستای تحقق شعار تولید ،پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها در حوزه صنعت،معدن و تجارت استان قزوین برداریم .

گفتنی است این جلسات که از سال 1394 بدون وقفه هر هفته در روزهای سه شنبه در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شده است و همچنان ادامه دارد .

متقاضیان ملاقات مستقیم با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین می توانند پس از حصول اطمینان از برگزاری این جلسات در روزهای سه شنبه هر هفته، با مراجعه به سایت این سازمان به آدرس اینترنتی qaz.mimt.gov.ir و یا تماس با شماره تلفن 33378159- 028 نسبت به تعیین وقت اقدام کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0633727709452
Query time: 1.3767970403035