1400/06/25  
 
چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۰ ۱۵۰
چچ
پرداخت ۶ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ توسط بانک های عامل استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس عنوان کرد:

پرداخت ۶ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ توسط بانک های عامل استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: در ارائه تسهیلات بندالف تبصره ۱۸، مبلغ ۶ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال توسط بانک های عامل پرداخت شده است.

به گزارش شاتا، حمیدرضا ایزدی در سیصد و نود و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس با بیان این خبر و با اشاره به وضعیت مصوبات در سال گذشته گفت:در سال ۱۳۹۹ بیش از ۶۰۰ مصوبه ارائه و ۳۸۶ مورد به اجرا رسیده این در حالیست که ۲۰۱ مصوبه نیز در دست اقدام می باشد.

رئیس سازمان صمت استان فارس در توضیحات بیشتر تصریح نمود: از مجموع مصوبات ۵ درصد مربوط به مشکلات مالیاتی، ۴ درصد امور تامین اجتماعی،۴۶ درصد مسائل بانکی و ۴۵ درصد نیز مسائل زیرساختی در تامین آب،برق و گاز را شامل می شود.

ایزدی با بیان این که از ابتدای تشکیل کارگروه تاکنون ۳۹۷ جلسه برگزار شده است، افزود: در این مدت بیش از ۳ هزار مورد مصوب شده است.

گفتنی است سیصد و نود و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس به ریاست استاندار و با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان به همراه تعدادی از اعضاء کارگروه و بنگاه های اقتصادی به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی برگزار شد که در این جلسه با تصمیمات اتخاذ شده و تصویب مصوبات لازم زمینه رفع این مشکلات فراهم گردید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.2688212394714
Query time: 1.5412437121073