1400/07/25  
 
دوشنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۴۲ ۱۳۸
چچ
اختصاص 650 میلیارد تومان اعتباردر قالب طرح تام به بخش صنعتی استان بوشهر

رئیس سازمان صمت استان بوشهر:

اختصاص 650 میلیارد تومان اعتباردر قالب طرح تام به بخش صنعتی استان بوشهر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از اختصاص 650 میلیارد تومان اعتبار به بخش صنعتی استان بوشهر در قالب طرح تسهیلات تام خبر داد.

به گزارش شاتا، سید حسین حسینی افزود: سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان طی سال جاری در راستای تحقق شعار سال " تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها " و به منظور بهبود وضعیت تولیدکنندگان استان از همه توانایی ها و ظرفیت های لازم استفاده خواهد نمود تا تولید و اشتغال برای رونق بیشتر به اهداف مورد نظر دست یابد .

وی ادامه داد: ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی مورد توجه و تاکید ما قرار خواهد داشت و امیدوارم با تلاش شبانه‌روزی و همکاری بین‌بخشی از طریق بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی مرتبط بتوانیم به نتیجه لازم برای حمایت واقعی از واحدها تولیدی برسیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خاطر نشان کرد: سال ۹۹ در راستای پرداخت تسهیلات سرمایه گردش و ثابت به واحدها و طرحهای صنعتی گام‌های مهمی برداشته شد که در ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان بومی و متخصص استان اقدامات موثری صورت گرفت.

حسینی یادآورشد: مجموعا 650 میلیارد تومان اعتبار به بخش صنعتی استان بوشهرتخصیص یافته است که در قالب تسهیلات طرح تام به واحدهای صنعتی در سال ۱۴۰۰ با امضاء تفاهم نامه سه جانبه همکاری فی مابین معاونت طرح و برنامه وزارت متبوع، بانک صنعت و معدن , بانک تجارت و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ( ایمیدرو) می باشد که شامل مبلغ 450 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش و 200 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه ثابت برای حمایت از بخش صنعت استان تعیین شده است .

وی تصریح کرد: متقاضیان دارای شرایط لازم می توانند بمنظور استفاده از این تسهیلات با دارابودن یکی از مجوزهای پروانه بهره برداری برای استفاده از تسهیلات سرمایه ثابت ( برای توسعه و بازسازی ) و سرمایه در گردش و همچنین دارابودن جواز تاسیس و یا مجوز صنفی معتبر از وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای استفاده از تسهیلات سرمایه ثابت جهت تکمیل طرح های نیمه تمام ( پیشرفت فیزیکی برای مناطق کمتر برخوردار لحاظ نبوده و برای مناطق برخوردار نیز پیشرفت فیزیکی بالای 40 درصد می باشد ) با نرخ سود براساس مصوبه شورای پول و اعتبار از طریق ثبت نام در سامانه https://www.behinyab.ir اقدام نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1368347803752
Query time: 2.395307858785