1400/05/05  
 
چهارشنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۳ ۱۱۳
چچ
ارائه تسهیلات به بهره برداران و پیمانکاران معدنی استان بوشهر جهت خرید ماشین آلات از تولیدکنندگان داخلی

ارائه تسهیلات به بهره برداران و پیمانکاران معدنی استان بوشهر جهت خرید ماشین آلات از تولیدکنندگان داخلی

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز ارائه تسهیلات به بهره برداران و پیمانکاران معدنی جهت خرید ماشین آلات از تولید کنندگان داخلی از سوی صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی خبرداد.

به گزارش شاتا، حسن بحرینی با اشاره به اهمیت تولید و حمایت از بخش معدن و صنایع معدنی و کمک به افزایش میزان استخراج مواد معدنی از یک سو و نیاز مبرم بخش معدن به نوسازی،ارتقاء بهره وری و بهبود وضعیت ماشین آلات معدنی موجود، افزود: طبق ابلاغیه وزارت صمت، واحد ها و فعالین معدنی که تمایل به خرید از تولیدکنندگان ماشین آلات معدنی ساخت داخل را دارند می توانند از تسهیلات صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با یارانه سود تسهیلات 4 درصدی بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: متقاضیان می توانند از طریق ثبت نام و بارگذاری مدارک درخواستی در سامانهCRM صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی به آدرس www.IRANMICO.COM اقدام نمایند.

معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت استان عنوان کرد: تحقق توسعه پایدار در بخش معدن، ایجاد تضمین و امنیت سرمایه گذاری در فعالیت های معدنی و همچنین هدایت و راهبری این بخش در راستای تحقق اهداف کلان کشور، بخشی از اهداف صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی است .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.4390600522359
Query time: 1.7212251027425