1400/08/05  
 
دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷ ۲۱۸
چچ
نگاه هم افزا به مسایل محیط زیست در فعالیت‌های معدنی لرستان

رئیس سازمان صمت لرستان مطرح کرد:

نگاه هم افزا به مسایل محیط زیست در فعالیت‌های معدنی لرستان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: نگاه ما در حوزه فعالیت معادن لرستان هم افزایی با انتظارات محیط زیستی و منابع طبیعی است.

به گزارش شاتا، بهزاد منصوری در جمع خبرنگاران افزود: امیدواریم فعالیت های معدنی در لرستان به بهترین شکل ممکن در راستای حفظ منابع طبیعی و محیط زیست باشد. تمام فعالیت های مربوط به حوزه معدن و فراورده های آن زیر نظر کمیته هایی قرار دارد که شورای معادن استان محسوب می شوند.

وی با بیان اینکه بحث مربوط به کنترل مسائل زیست محیطی و منابع طبیعی در حوزه معاون عملا جزء برنامه ها و اهداف شورای معادن استان است، افزود: طبیعتا برای توسعه مناطق و استفاده از ظرفیت های موجود جهت توسعه صنعتی وایجاداشتغال وسرمایه گذاری مناسب لازم است که ازمجموعه معادن وظرفیت های شهرستان ها استفاده لازم صورت بگیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان با بیان اینکه بحث ما در حوزه معدن نگاه به تولید و بهره برداری از ظرفیت های تولیدی در استان است، تصریح کرد: در این راستا نگاه ما تخریب محیط زیست و منابع طبیعی نیست و امیدواریم با توجه به ضوابط موجود فعالیت های معدنی نیز به بهترین شکل ممکن در راستای حفظ منابع طبیعی و محیط زیست استان انجام گیرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4422979354858
Query time: 2.7596716880798