1400/06/26  
 
پنجشنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۲ ۱۶۰
چچ
پیگیری احیاء واحدهای راکد و نیمه فعال با استفاده از تمام ظرفیت ستاد تسهیل

رئیس سازمان صمت لرستان تأکید کرد:

پیگیری احیاء واحدهای راکد و نیمه فعال با استفاده از تمام ظرفیت ستاد تسهیل

رئیس سازمان صمت لرستان تصریح کرد: با استفاده از تمامی ظرفیت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، احیاء واحدهای راکد و نیمه فعال را در استان لرستان پیگیری می‌کنیم.

به گزارش شاتا، بهزاد منصوری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هدف گذاری و برنامه ریزی دست یابی به اهداف در سازمان براساس ظرفیت منابع انسانی باید انجام شود، گفت: از مهمترین برنامه های ما اصلاح ساختار وضعیت نیروی انسانی در سازمان صمت استان می باشد.

وی در ادامه با اشاره به لزوم به روز رسانی اطلاعات و آمار واحدهای صنعتی و معدنی گفت: به روز رسانی اطلاعات این واحد ها هم به عنوان یکی از مهمترین اهداف سال جاری در سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در حال انجام می باشد.

رئیس سازمان صمت استان لرستان با تاکید بر لزوم احصاء و بازیابی واحدهای راکد و نیمه فعال در استان، عنوان کرد: برنامه های لازم جهت احیاء این واحد ها با استفاده از مجموعه ظرفیت ستاد تسهیل در حال پیگیری می باشد.

منصوری با اشاره به جمع آوری نیاز سرمایه در گردش واحدهای تولیدی استان و معرفی آن ها به وزارت خانه عنوان کرد : انشالله در سال جاری این برنامه ها را به بهترین نحو ممکن اجرا و به اهداف معین شده دست پیدا کنیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.2444472312927
Query time: 1.561757405599