1400/04/04  
 
شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۷:۳۲ ۱۰۱
چچ
فعالیت ۱۳۷ کارخانه در حوزه تولید پارچه مبلی در کشور/ تکمیل شدن ظرفیت تولید پارچه و بی نیازی به واردات/ پیگیری برای احیای کارخانه زیباچوب برکت پیشوا

وزیر صمت در شهرک صنعتی پیشوا در جمع خبرنگاران اعلام کرد:

فعالیت ۱۳۷ کارخانه در حوزه تولید پارچه مبلی در کشور/ تکمیل شدن ظرفیت تولید پارچه و بی نیازی به واردات/ پیگیری برای احیای کارخانه زیباچوب برکت پیشوا

وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی پیشوا در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت ۱۳۷ کارخانه در حوزه تولید پارچه مبلی و‌ منسوجات وابسته، از تکمیل شدن ظرفیت تولید پارچه و بی نیازی به واردات در این حوزه خبر داد.

به گزارش شاتا، علیرضا رزم‌حسینی با بیان این مطلب، در خصوص سفرش به قرچک، پیشوا و‌ ورامین افزود: طرح توسعه تولید پارچه مبلی شرکت جهان اروم اویاز در شهرک صنعتی قرچک امروز افتتاح شد که با ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری جدید یکهزار شغل جدید به وجود می‌آورد.

وی همچنین تصریح کرد: ظرفیت تولید انواع پارچه در کشور تقریبا تکمیل می باشد و از واردات بی رویه در این حوزه، جلوگیری خواهیم کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین اعلام کرد: ۱۳۷ کارخانه در حوزه تولید پارچه مبلی و منسوجات مرتبط در کشور در حال فعالیت می باشند که ظرفیت بسیار قابل توجهی است.

رزم حسینی با اشاره به بازدید از واحد تولیدی زیبا چوب برکت در پیشوا نیز، بیان کرد: برای فعال‌سازی و احیای مجدد این واحد تولیدی با مسئولین ذیربط از جمله مونسان، عضو هیات عامل و معاون امور شعب بانک ملی ایران رایزنی نموده و احیای این واحد را پیگیری خواهیم کرد.

وی گفت: عضو هیات عامل و معاون امور شعب بانک ملی ایران نیز قول مساعد برای تامین سرمایه در گردش این واحد تولیدی داده است.

وزیر صمت اضافه کرد: با تامین سرمایه در گردش این واحد تولیدی علاوه بر اشتغالزایی، مواد اولیه بسیاری از کارخانجات صنعت چوب فراهم خواهد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.7264232635498
Query time: 2.973061243693