1400/02/22  
 
پنجشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۱۵ ۷۹
چچ
ثبت‌نام تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی در چهارمحال و بختیاری

معاون امورصنایع سازمان صمت چهار محال و بختیاری اعلام کرد:

ثبت‌نام تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی در چهارمحال و بختیاری

معاون امورصنایع سازمان صمت استان چهار محال و بختیاری از الزام ثبت اطلاعات تمامی تولید کنندگان انواع لوله وپروفیل فولادی در سامانه جامع تجارت خبر داد و عدم ثبت اطلاعات در این سامانه را به عنوان توزیع و عرضه خارج از شبکه قلمداد کرد.

به گزارش شاتا، معاون امورصنایع سازمان صمت استان چهار محال و بختیاری گفت: تمامی تولید کنندگان انواع لوله وپروفیل فولادی باید از امروزاطلاعات خودرا در سامانه جامع تجارت ثبت کنند

منزوی افزود:این افراد باید اطلاعات موجودی اولیهفتولید، فروش، صادرات، مصرف، ورود و خروج انبار‌های کالایی خود را در سامانه جامع تجارت به نشانی WWW.NTSW.IR ثبت کنند.

وی در ادامه با هشدار نسبت به عدم ثبت اطلاعات در سامانه تصریح کرد: واحد‌هایی که در این سامانه نامنویسی نکنند یا اطلاعات درست بارگذاری نکنند، سهمیه مواد اولیه آن‌ها بر اساس شیوه نامه اعلامی معاونت امور صنایعو متناسب با میزان ثبت اطلاعات، تعدیل و به عنوان توزیع و عرضه خارج از شبکه به نهاد‌های نظارتی و قضایی معرفی خواهند شد.
منزوی در پایان گفت:مشمولان ومتقاضیان جهت کسب آموزش واطلاعات بیشترمی‌توانند به نشانی اینترنتی FOOLAD_NTSW_IR مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۷۵۴۹۲۰۰۰ داخلی ۱۵ تماس بگیرند
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2962787946065
Query time: 2.5990724563599