1400/08/03  
 
شنبه, ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۱۳ ۱۴۴
چچ
توزیع 33 هزار و چهارصد تن کالای اساسی از بهمن 99 در سطح استان

رئیس سازمان صمت خراسان رضوی خبر داد:

توزیع 33 هزار و چهارصد تن کالای اساسی از بهمن 99 در سطح استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی اعلام کرد: از ابتدای بهمن سال 99 تا کنون برای تنظیم و مدیریت بازار بیش از 33 هزار تن انواع کالای اساسی در شبکه تنظیم بازار توزیع شده است.

به گزارش شاتا، محمدرضا مس فروش، اظهار کرد: با برنامه ریزی به عمل آمده در جذب و توزیع کالای اساسی در استان از ابتدای بهمن ماه سال اخیر، توزیع این اقلام با افزایش تقریبا سه برابری روبرو بوده است و در حال حاضر شبکه توزیع کالای تنظیم بازار از موجودی مناسبی برخوردار است و دسترسی به برنج، قند و شکر و روغن برای مصرف کنندگان براساس طرح های تعریف شده فراهم می باشد.

وی افزود: کالاهای اساسی در حوزه خانواربا ثبت در سامانه تنظیم بازار و تحت نظارت کامل و با حصول اطمینان از دسترسی عادلانه در بین مصرف کنندگان توسط فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ، شرکت های تعاونی مصرف و شبکه منتخب صنفی توزیع گردیده است .

رئیس سازمان صمت ادامه داد : تا کنون 4هزار و چهارصد تن شکر و هزار تن قند بسته بندی شده یک کیلویی مصرف خانوار، بیش از 22 هزار تن شکر سهمیه صنف و صنعت، 2هزار و چهارصد تن برنج هندی و 3 هزار و پانصد تن روغن تنظیم بازار در این ایام توزیع شده است.

مس فروش گفت : در میوه تنظیم بازاری نیز حدود هزار و 300 تن پرتقال و سیب تنظیم بازاری در حال توزیع می باشد که تا کنون بیش از هزار و دویست تن پرتقال و سیب توزیع گردیده است .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8277486165365
Query time: 2.1580424308777