1400/02/21  
 
سه شنبه, ۰۳ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷:۰۰ ۲۹۶
چچ
جهش در تولید اقلام مرتبط با کرونا در شرایط حساس با پشتیبانی ها و مانع زدایی ها/ افزایش بیش از چندصد برابری تولید محصولات بهداشتی مرتبط با کرونا

شاتا گزارش می‌دهد؛

جهش در تولید اقلام مرتبط با کرونا در شرایط حساس با پشتیبانی ها و مانع زدایی ها/ افزایش بیش از چندصد برابری تولید محصولات بهداشتی مرتبط با کرونا

با شیوع ویروس کرونا در پی برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پشتیبانی از تولید و مانع زدایی ها جهش چند صد برابری را در تولید اقلام مهم مرتبط با پیشگیری و درمان کرونا شاهد بودیم.

به گزارش شاتا، در این راستا تولید ماسک سه لایه از ۲۰۰ هزار عدد روزانه به ۲۷ میلیون عدد رسید و افزایش ۱۳۵ برابری داشت.

همچنین تولید ماسک N95 از پنج هزار عدد روزانه به یک میلیون و ۶۶ هزار عدد رسید که ۲۱۳ برابر افزایش یافت.

در این راستا تولید دستکش طبی از دو میلیون عدد روزانه به ۶ میلیون عدد رسید و علاوه بر افزایش سه برابری، ۲۰۰ درصد رشد داشت.

همچنین تولید الکل( اتانول) از ۷۷ هزار لیتر روزانه به ۱۱۳ هزار لیتر رسید که ۴۷ درصد رشد را تجربه کرد و افزایش ۱.۵ برابری داشت.

در تولید مواد ضدعفونی کننده از ۵۰ هزار لیتر روزانه به ۴۰۰ هزار لیتر رسیدیم که ۷۰۰ درصد رشد داشته است.

همچنین در سایر اقلام نیز جهش خوبی در تولید مشاهده کرده‌ایم. در این راستا در تولید لباس یکسره (کاورال) از ۱۱۶ عدد روزانه به ۳۲ هزار عدد و در تولید شیلد محافظ صورت از ۷۰ عدد روزانه به ۲۱ هزار عدد رسیدیم.

در اقلام بهداشتی نظیر مایع دستشویی نیز جهش تولید را مشاهده کردیم. در این راستا تولید مایع دستشویی از ۳۳۳ تن روزانه به ۴۵۰ تن رسید که ۳۵.۱ درصد افزایش یافت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8396825790405
Query time: 2.1431194941203