1400/08/03  
 
سه شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸ ۳۲
چچ
اجرای طرح حامی بیمه قالیبافان در استان بوشهر

اجرای طرح حامی بیمه قالیبافان در استان بوشهر

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از اجرای طرح بیمه قالیبافان به منظور ثبت نام بیمه درمان تکمیلی در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش شاتا، ابوالقاسم محمد زاده افزود: طرح حامی بیمه قالیبافان یک طرح ملی است که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و مرکز ملی فرش ایران با مشارکت بخش خصوصی شامل شرکت سهامی بیمه ایران و بانک قرض الحسنه مهر ایران راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع درراستای تحقق جهش تولید عنوان کرد: مرکز ملی فرش ایران و شرکت سهامی بیمه ایران، به منظور پوشش بیمه درمان تکمیلی قالیبافان و سایر بیمه‌نامه‌های مورد نیاز بیمه گذار (قالیبافان و شاغلان در عرصه هنر صنعت- فرش دستباف) تفاهم نامه امضا شده که در سراسرکشور به ویژه استان بوشهر هم در حال اجرا است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در این طرح به قالیبافان تا سقف ۲۰ میلیون تومان تسهیلات ۳ ساله با کارمزد ۴ درصد توسط بانک مهرایران برای پوشش بیمه درمان تکمیلی پرداخت می‌شود.

محمد زاده اضافه کرد: شرکت بیمه‌ای طرف قرارداد در این طرح شرکت سهامی بیمه ایران است که هزینه بیمه تکمیلی متقاضی به صورت مستقیم از طرف بانک مهر ایران به حساب شرکت بیمه واریز می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان افزود: ثبت نام در این طرح بصورت هوشمند و از طریق کد دستوری #۳۱۰۰۰۶۶۵۵ انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری قالیبافان نیست.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.2020293871562
Query time: 4.4769496917725