1400/08/03  
 
سه شنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۶ ۹۱
چچ
احیا بسیاری از واحد های صنعتی راکد استان لرستان

رئیس سازمان صمت لرستان در جمع هیئت مدیره خانه مطبوعات مطرح کرد:

احیا بسیاری از واحد های صنعتی راکد استان لرستان

رئیس سازمان صمت لرستان در جمع هیئت مدیره خانه مطبوعات این استان گفت: بسیاری از واحد های صنعتی راکد استان لرستان احیا شده است .

به گزارش شاتا، محمد رضا صفی خانی «رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان» به همراه ایرج دریکوندی «مدیر روابط عمومی این سازمان» به مناسبت روز اصناف با حضور در خانه مطبوعات با هیئت مدیره این تشکل دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار محمد رضا صفی خانی، ضمن تقدیر و تشکر‌ از زحمات هیئت مدیره خانه مطبوعات در این مدت افزود: با توجه به رصد فعالیت دوستان ، اگر این خانه ثبات داشته باشد می‌تواند هم برای اصحاب رسانه استان و هم برای جامعه مفید باشد.

وی اضافه کرد: خانه مطبوعات لرستان با حضور هیئت مدیره جدید، و اقدامات بسیار خوب که در این مدت کوتاه انجام داده اند ، احیا شده است و توانسته جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان به عنوان پیشنهاد به هیئت مدیره خانه مطبوعات مطرح کرد: موضوع اول بحث نیازسنجی می باشد ، یعنی اصحاب رسانه با ورود به جامعه نیازهای عموم مردم را بررسی و آنها را مطرح کنند .موضوع دوم، ورود جوانان توانمند به این عرصه است به وسیله جذابیتی که خانه مطبوعات ایجاد می‌کند، تا افرادی که به این حوزه علاقمند ورود کنند و به عنوان شغل به این حرفه نگاه نکنند.

صفی خانی به احیای واحدهای صنعتی استان اشاره کرد و افزود: بسیاری از واحدهای صنعتی ازجمله شرکت داملران،نساجی بروجرد، کاشی جم، زاگرس خودرو، شیشه الیگودرز، گداز قطعه ، پرس خرم آباد ، یخچالسازی، وغیره... ، که قبلا راکد یا اعلام ورشکستگی کرده بودند را با تلاش های انجام شده توانسته ایم دوباره احیا کنیم و حتی در بعضی از واحد ها طرح توسعه صورت گرفته است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.9890232086182
Query time: 2.8390029271444