1400/08/03  
 
یکشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۵ ۸۶
چچ
توزیع ۳ هزار و ۲۴۸ تن برنج و شکر در لرستان

رئیس سازمان صمت لرستان خبر داد:

توزیع ۳ هزار و ۲۴۸ تن برنج و شکر در لرستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از توزیع سه هزار و ۲۴۸ تن برنج و شکر ویژه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.

به گزارش شاتا، محمد رضا صفی خانی بیان کرد: سهمیه برنج استان ۲ هزار و ۹۹ تن بوده که در اختیار واحدهای معتمد و فروشگاههای معتبر قرار گرفته و با قیمت هرکیسه ۸۰ هزار تومان توزیع شده است.

وی تصریح کرد: بخشی ازاین سهمیه در قالب رزمایش طرح ضیافت در اختیار محرومان قرار گرفته است و همچنین یکهزار و ۱۴۹ تن شکر توسط هشت کارخانه استان بسته بندی شده و در بسته های ۹۰۰ گرمی، ۱.۸۰۰ و ۲.۷۰۰ کیلوگرم در بازار توزیع شد.

رئیس سازمان صمت لرستان گفت: این بسته ها با درج" فروش آزاد ممنوع" در اختیار عاملان معتبر و فروشگاههای معتمد قرار گرفته و به ترتیب با قیمت پنج هزار و ۶۰۰ تومان، ۱۱ هزار و ۲۰۰ و ۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان باید به مصرف کنندگان عرضه شود.

صفی خانی با بیان اینکه هر کارتن ۴.۵ کیلوگرمی قند تنظیم بازار نیز به قیمت ۳۰ هزار تومان باید به فروش برسد تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بر توزیع ۳۰۰ واحد صنفی استان نظارت شده است.

وی عنوان کرد: در این راستا ۵۹ پرونده به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال تشکیل شده و چنانچه شهروندان در خصوص کم فروشی، گرانفروشی، احتکار، تقلب، عدم درج قیمت و سایر موارد، اعتراضی دارند مراتب را با شماره ۱۲۴ در میان بگذارند. نظارت شده است.

رئیس سازمان صمت لرستان در پایان گفت: در این راستا ۵۹ پرونده به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال تشکیل شده و چنانچه شهروندان در خصوص کم فروشی، گرانفروشی، احتکار، تقلب، عدم درج قیمت و سایر موارد، اعتراضی دارند مراتب را با شماره ۱۲۴ در میان بگذارند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.586484114329
Query time: 2.6969502766927