1400/08/03  
 
شنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲ ۱۷۴
چچ
۲ میلیارد ریال لوازم آرایشی غیرمجاز از یک انبار در مشهد کشف شد

۲ میلیارد ریال لوازم آرایشی غیرمجاز از یک انبار در مشهد کشف شد

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف ۲ میلیارد ریال لوازم آرایشی قاچاق و غیرمجاز از یک انبار در حومه مشهد خبر داد.

به گزارش شاتا، رضا شجاعی افزود: روز گذشته خبری در خصوص دپوی لوازم آرایشی قاچاق و غیر مجاز در یک انبار فاقد مجوزدر محور غرب مشهد دریافت شد که تیمی از بازرسان این سازمان مسئولیت تکمیل اطلاعات تحقیقات این پرونده را بر عهده گرفتند.

وی اضافه کرد: با تایید صحت خبر دریافتی با هماهنگی های صورت پذیرفته، بازرسان به با مشارکت کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد به محل مورد نظر اعزام و در بررسی های انجام شده مشخص شد که این انبار فاقد مجوز، محل دپوی لوازم آرایشی غیرمجاز و قاچاق است.
معاون بازرسی ونظارت سازمان صمت استان خراسان رضوی تصریح کرد: در بازرسی صورت گرفته از این انبار بیش از 2 میلیارد ریال انواع لوازم آرایشی غیرمجاز فاقد مجوزهای واردات، بهداشت و برچسب اصالت کالا کشف شد.

شجاعی گفت: بازرسان این سازمان، اقلام مذکور را توقیف کرده و نسبت به تشکیل پرونده تخلف جهت ارسال به دستگاههای رسیدگی کنده اقدام نمودند.

وی تاکید کرد: شهروندان محترم، لوازم آرایشی و بهداشتی مورد نیاز خود را از واحدهای مجاز دارای پروانه کسب معتبر تهیه فرمایند و در هنگام خرید، به برچسب اصالت کالا( که استعلام آن از سامانه مدیریت و نظارت بر محصولات سلامت ' سازمان غذا و دارو امکان پذیر است)، تاریخ تولید و انقضا محصولات توجه نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.5607193311055
Query time: 3.6553424199422