1400/08/03  
 
دوشنبه, ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ۲۳۶
چچ
قیمت میوه تنظیم بازاری در لرستان تعدیل شد

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:

قیمت میوه تنظیم بازاری در لرستان تعدیل شد

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از تعدیل قیمت سیب و پرتغال تنطیم بازاری در سطح استان خبر داد.

به گزارش شاتا، حسین دالوند در جمع خبرنگاران بیان کرد: حدود 700 تن میوه تنظیم بازاری که شامل 450 تن پرتغال و 250 تن سیب بوده برای ایام تعطیلات به لرستان اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: در ابتدا ستاد کشوری، قیمت هر کیلو سیب را 6 هزار و 200 تومان و هر کیلو پرتغال را 5 هزار و 200 تومان تعیین کرد.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اضافه کرد: با توجه به اعتراضات صورت گرفته توسط سازمانهای استانی کمیته کشوری تعیین قیمت، با کاهش قیمت میوه تنطیم بازاری موافقت کرد.

دالوند در ادامه با اشاره به قیمت های جدید تعیین شده، افزود: بر همین اساس مقرر شد تا هر کیلو سیب با قیمت 5 هزار و 300 و هر کیلو پرتغال با قیمت 4 هزار و 700 تومان در بازار استانها عرضه شود.

وی بیان کرد: اکنون هیچگونه کمبودی در زمینه میوه در سطح استان وجود ندارد و شاهد عرضه مستمر در سطح بازار استان هستیم.

این مسئول گفت: البته عرضه میوه تنظیم بازاری به صورت مستمر و به مرور زمان تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد یافت تا شاهد ثبات هر چه بیشتر بازار و قیمت ها باشیم.

معاون سازمان صمت لرستان بیان کرد: در شرایط کنونی هیچگونه کمبود کالایی در سطح استان نداریم و واحدهای صنفی که اقدام به عرضه کالاهای اساسی، بهداشتی و غذایی مورد نیاز مردم می کنند به صورت مستمر و بی وقفه به فعالیتشان ادامه می دهند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1493593851725
Query time: 2.4535814921061