1400/08/03  
 
شنبه, ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱ ۲۳۴
چچ
بازدید ائمه جمعه شهرهای چناران،گلبهار و گلمکان از 2 واحد تولیدی صنعتی و یک کارگاه اقلام سلامت محور

بازدید ائمه جمعه شهرهای چناران،گلبهار و گلمکان از 2 واحد تولیدی صنعتی و یک کارگاه اقلام سلامت محور

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت به همراه ائمه جمعه شهرهای چناران،گلبهاروگلمکان از ۳ واحد تولیدکننده ماسک و مواد ضدعفونی کننده برپایه الکل بازدید به عمل آورد.

به گزارش شاتا، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چناران با همراهی ائمه جمعه شهرهای چناران، گلبهار وگلمکان با حضور در واحدهای تولیدی آرمان دارو خراسان، نرمین بهداشت رادکان و واحد تولیدی پوشاک لرکی از نزدیک در جریان روند تولید ماسک چند لایه بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده و پد الکلی برای مقابله با ویروس کرونا قرار گرفتند.

درحاشیه این بازدید بخش علی بیاتی قله زو«رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چناران» گزارشی از اقدامات انجام شده در بخش تولید اقلام مرتبط با مبارزه با کرونا را ارائه داد و تاکید کرد: با تلاشهای مداوم دستگاه های مرتبط اجرایی شهرستان چناران بخصوص فرماندار و دستگاه قضایی و تولیدکنندگان برای تهیه و تولید مواد ضدعفونی کننده، ماسک و ... نهایت همکاری انجام شده است.

حجج الاسلام تاجی، غلامی وعبدی در این بازدیدها ضمن خداقوت به تولید کنندگان، از تلاش های اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان چناران در رفع نیازها و مشکلات واحدهای تولیدی و ارتباط مستمر با مصرف کنندگان تشکر کردند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8050665855408
Query time: 2.3102243741353