1400/07/25  
 
یکشنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۴۰ ۲۰۳
چچ
کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم به میزان کافی در سطح بازار اصفهان تامین شده است

معاون بازرگانی سازمان صمت استان اصفهان :

کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم به میزان کافی در سطح بازار اصفهان تامین شده است

اسماعیل نادری گفت: در زمینه کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم در این استان هیج کمبودی وجود ندارد.

به گزارش شاتا، معاون بازرگانی سازمان صمت استان اصفهان افزود: برنج، روغن، حبوبات، مواد شوینده، سبزیجات و میوه و تره بار به اندازه کافی در بازار و انبارها وجود دارد این کالاها را می‌توان در بازار مشاهده کرد و فروشگاهها و انبارهای دولتی پر از کالاست.

نادری با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا و تحریم‌های غرب تاثیری در تامین کالاهای اساسی نداشته است، ادامه داد: تامین و تولید بیش از ۹۵ درصد مواد غذایی و کالاهای اساسی در داخل کشور انجام می‌شود و میلیون‌ها تن کالای وارداتی هم در انبارها ذخیره سازی شده است.

به گفته وی اکنون مرغ منجمد با قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و گوشت گوساله برزیلی با قیمت ۴۰ هزار تومان در فروشگاهها عرضه می‌شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه کمبود و مشکل در عرضه از طریق سامانه ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند.

نادری با اشاره به توزیع ۶ هزار تُن میوه‌ شامل سیب و پرتقال به منظور تنظیم و ثبات قیمت در بازار شب عید خاطرنشان کرد: 4 هزار تُن از این مقدار پرتقال و بقیه سیب هستند که توزیع آن از بیست و پنجم اسفند در استان آغاز شده است.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان اضافه کرد: تعدادی از فروشندگان فضای مجازی و اپلیکیشن‌ها هم فعال شدند تا در این شرایط و بمنظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا، مردم برای خرید وسایل مورد نیاز خود کمتر از خانه خارج شوند و کالاهای مورد نیاز را بصورت اینترنتی و تلفنی سفارش دهند.

نادری بیان کرد: با توجه به اطلاع رسانی خوب از طریق رسانه ها و صدا و سیما مردم نکات بهداشتی را برای خرید رعایت می‌کنند و تا کنون مشکل خاصی در غرفه‌های عرضه میوه گزارش نشده است.
در نوروز سال ۹۸ بیش از پنج هزار تُن میوه در استان اصفهان توزیع شد.

آدرس کوتاه شده:
پربازدیدترین اخبار اصفهان
No Cache
Generate time: 2.8463452657064
Query time: 1.994176864624