1400/07/25  
 
شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳ ۶۲۰
چچ
۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان اصفهان تخصیص یافت

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان :

۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان اصفهان تخصیص یافت

رئیس صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت به واحدهای صنعتی استان در نظر گرفته شده و در حال پرداخت است.

به گزارش شاتا ، اسرافیل احمدیه در کارگروه اشتغال شهرستان آران و بیدگل افزود: این میزان تسهیلات در دو بخش سرمایه در گردش و سرمایه ثابت به صنایع استان اصفهان در حال پرداخت است که در بخش اول بازپرداخت یک ساله و در بخش دوم با تنفس شش ماه و بازپرداخت سه الی پنج سال در نظر گرفته شده است.
وی  با بیان اینکه در سال96 تعداد محدودی موفق به دریافت این تسهیلات شده‌اند، افزود: متاسفانه بانک‌ها در روند بررسی و پرداخت تسهیلات کند پیش می‌روند که قرار شده در هفته آینده در جلسه‌ای با حضور استاندار و سرپرست بانک‌ها این مشکل رفع شود.
احمدیه  اظهار  کرد: سال گذشته در طرح رونق تولید استان اصفهان حدود 830 میلیارد تومان به یک هزار و 70 واحد صنعتی پرداخت شد که این رقم استان اصفهان را در رتبه‌های اول قرار داد.
رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه شهرستان آران وبیدگل یکی از شهرستانهای موفق استان در بنگاه داری است و در بین شهرستانهای استان کمترین بیکاری وتعطیلی بنگاهها را از آن خود نموده است .
 وی در ادامه با انتقاد از صادرات مواد اولیه بعضی از صنایع به خارج از کشور گفت: متاسفانه در حالی که بعضی صنایع از کمبود مواد اولیه رنج می‌برند می‌بینیم که همین مواد صادر می‌شوند.

 

آدرس کوتاه شده:
پربازدیدترین اخبار اصفهان
No Cache
Generate time: 2.4835413297017
Query time: 1.5573829015096