1400/07/25  
 
دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ۶۱۷
چچ
 کارخانه پلی اکریل به ریل تولید باز می گردد

با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت:

کارخانه پلی اکریل به ریل تولید باز می گردد

با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رسیدگی به مشکلات کارخانه پلی اکریل جلسات مختلفی در این زمینه برگزار شد وپس از جلسه نهایی در استانداری اصفهان بزودی شاهد تولید در این کارخانه خواهیم بود.

به گزارش شاتا با پیگیری های وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، استانداری اصفهان و وبخش خصوصی برنامه ریزی لازم جهت تامین مواد اولیه برای شروع به کار مجدد کارخانه پلی اکریل صورت پذیرفت و این کارخانه به تدریج در هفته های آتی کار تولید را آغاز خواهد کرد.
معاون امور صنایع وزیر صنعت معدن و تجارت در جلسه نهایی پیگیری وضعیت این واحد  گفت :‌برای رفع مشکل و راه اندازی این واحد حتی اگر لازم باشد ممنوعیت ثبت سفارش واردات و یا افزایش تعرفه را انجام دهیم، اقدام خواهیم کرد.
استاندار اصفهان نیز در این زمینه گفت : با اقدامات دولت و تلاش های استانی امیدواریم که این مجموعه، مجددا و به تدریج آغاز به کار نماید و با توجه به اینکه اکنون شرایط خاص و وی‍ژه ای است بعنوان یک منافع ملی با این کارخانه برخورد شود.
رسول زرگرپور تاکید کرد: ما بعنوان مجموعه استانداری حاضر هستیم همه نوع کمک و حمایت را از این مجموعه داشته باشیم و تاکنون نیز اینگونه بوده است.
در این جلسه به دستور استاندار اصفهان مقرر گردید، تنفس پرداخت هزینه های سه ماهه ی برق، آب و گاز، مالیات و بازکردن LC و ثبت سفارش به میزان ۲ هزار تن در دستور کار قرار گیرد.
همچنین راه اندازی تدریجی خط تولید الیاف و پلی استر در طول هفته های آتی و پس از آن استمرار تولید و تولید اکریلیک طبق تفاهمنامه ای که با بخش خصوصی صورت پذیرفته است با تاکید بر نظارت، پشتیبانی و تامین شرایط و حمل و نقل در دستور کار قرار گرفت .


 

آدرس کوتاه شده:
پربازدیدترین اخبار اصفهان
No Cache
Generate time: 7.4419679641724
Query time: 5.1750469207764