• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   عضو کمسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی:
   به گفته نماینده شیراز و عضو کمسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی شریعتمداری به جهت تجربه، سابقه و دانش مورد تایید است.
   رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی ایران:
   به گفته رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی ایران بخش خصوصی به دنبال این است که در اقتصاد کشور دیده شود لذا گزینه پیشنهادی ریاست جمهوری برای وزرات صنعت، معدن و تجارت از چنین شاخصه ای برخوردار است.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم از محمد شریعتمداری گزینه پیشنهادی رییس جمهور روحانی برای تصدی منصب وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت دوازدهم حمایت کرد.
   مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به صدور دو میلیون کارت اعتباری خرید کالای ایرانی با نرخ سود 18 درصد تا پایان سال 97 گفت: تا پایان سال 96 حدود 650 هزار کارت صادر می ...
   مدیر کل امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   مدیرکل امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت ، معدن و تجارت با بیان اهمیت ساماندهی تقاضا گفت: از طرق مختلف از جمله کارت‌های اعتباری خرید و تسهیلات ارزان قیمت می‌توان هدایت تقاضا را سامان داده و ...
   مدیر کل دفتر صنایع معدنی غیر فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد:
   مدیر کل دفتر صنایع معدنی غیر فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اشتغال حدود 380 هزار نفر در صنعت سنگ های تزیینی و صنایع وابسته از فعالیت شش هزار و 500 واحد فرآوری سنگ تزیینی در کشور خبر داد.
   مدیرکل امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری خبر داد:
   مدیرکل امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت ، معدن و تجارت از توزیع گوشت وارداتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، شهروند و واحدهای قصابی صنفی منتخب در سطح شهر تهران خبر داد.
   رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران :
   ۱۱ تیر ۱۳۹۶
   رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به تازگی انتقادات جالب توجهی در بخش‌های خودرویی مطرح کرده است.وی با انتقاد از فعالان این حوزه تاکید کرده است که «ایران تنها یک تولید‌کننده است نه یک خودروساز.»
   دوراهی ادغام و تفکیک:
   طی یک دهه اخیر اصلاحات ساختاری مهمی در اقتصاد ایران به وقوع پیوسته که فارغ از عملکرد آن همچنان تجارب موفق دنیا انجام این اصلاحات را تایید می کند. مواردی نظیر خصوصی سازی، کاهش تصدی گری دولت، حرکت به ...
   وی معتقد است که باید بخش‌های تحقیق و توسعه در واحد‌های صنعتی گسترش و محصولات دانش بنیان بیشتری تولید شوند.