• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با شاتا گفت: استان تهران در حوزه صنعت و بازرگانی نسبت به سایر استان ها در شرایط ممتاز‌تری قرار دارد.
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور:
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در مصاحبه با خبرنگار شاتا اعلام کرد: برای صادرات توتون و محصولات دخانی نیاز به اخذ مجوز نیست.
   سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی:
   سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: پس از تصویب و ابلاغ آئین‌نامه اجرایی "نصب صندوق مکانیزه فروش" زمینه لازم جهت همکاری برای اجرای آن وجود دارد.
   مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی:
   به استناد ماده 23 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی شفاف سازی و روان سازی نظام توزیع جزو اولویت های اول دفتر خدمات بازرگانی است و توسعه فروشگاه های زنجیره ای در این راستا انجام می شود.
   رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور:
   رییس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور گفت: مقایسه آمار سال 93 با اطلاعات روز نشانگر تحول در صنعت دخانیات است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت تهران در گفت و گوی اختصاصی با شاتاگفت : در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران از30 صادر کننده نمونه این استان تقدیر می شود.
   چهارمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک روز گذشته با حضور محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و مالی و جمعی از کارشناسان و فعالان اقتصادی در دانشکده مدیریت ...
   مدیرکل امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   مدیرکل امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: با ورود دولت به ساماندهی بازار لاستیک میزان واردات لاستیک در سال 94 به 105 هزار تن معادل 31 درصد و در 7 ماهه امسال به 51 هزار تن ...
   دولت‌ها برای تامین منافع عمومی جامعه با اعمال سیاست‌های حمایتی ، از مصرف کننده در مقابل گسترش روز افزون تولید ، عرضه‌کنندگان کالا و خدمات حمایت می‌کنند.
   از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان انجام شد:
   مدیر کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت گفت: قیمت بلیط پروازهای عتبات در ایام اربعین ساماندهی و اعلام شده است و دریافت مبلغ بیش از میزان تعیین شده تخلف محسوب می شود.