• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در مصاحبه با شاتا از اصلاح روش توزیع سیگار در کشور خبر داد.
   متن کامل مصاحبه به شرح ذیل است:
   رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران :


   ستاد مبازره با قاچاق کالاو ارز مسوولیت کلی هماهنگی و برنامه ریزی برای کنترل قاچاق را دارد و ما به عنوان یک عضو در جلسات و کارگروههای مربوطه حضور فعال داریم و پیشنهادات و راهکارهای ...
   رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات خبر داد؛
   در سال‌های گذشته وضعیت توزیع سیگار انحصاری و افراد فعال در این بخش محدود بودند و این امر موجب شده بود که توزیع در این بخش غیر شفاف باشد.
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: اگر 10 درصد محصولات واحدهای صنعتی مبتنی بر دانش باشند، در زمره شرکت‌های دانش‌بنیان قرار خواهند گرفت.

   از هدفگذاری شاخص‌های بخش تولید
   صنعت کشور طی سال‌های اخیر دوران افول خود را تجربه کرد؛دورانی که بعد از 8 سال جنگ تحمیلی سابقه وقرینه دیگری برای آن نمی توان یافت.
   ادامه روند رشد اقتصادی مثبت در طول سال گذشته، نشان داد که به مرور برخی از صنایع به جز خودروسازی و پتروشیمی هم از رکود خارج شده و شرایط بهتری برای ادامه فعالیتهای خود یافته اند.
   مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت
   ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
   هر ساله از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه‌ها، اولویت‌های بخش صنعت و معدن و همچنین طرح‌های سرمایه‌گذاری اولویت‌دار اعلام می‌شود تا بدین طریق، سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی از جزییات طرح‌های ...
   از سال گذشته سرمایه گذاران خارجی برای حضور در ایران در برخی از مواد معدنی مانند مس، روی، سرب، آهن و آلومینیوم جزو مهم ترین کشورهای جهان محسوب می شودکشورهای خارجی برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی کردند.
   طی روزهای گذشته رسانه های مختلف به شکل عجیبی نحوه حضور ایران در نمایشگاه میلان را مورد هجوم قرار دادند؛ نمایشگاهی که به صورت سالیانه برگزار شده و میزبان بیش از 20 میلیون بازدیدکننده است.
   اکسپو 2015 میلان، 11 اردیبهشت برگزار می‌شود و به مدت 6 ماه ادامه خواهد داشت. برای این دوره عنوان «تغذیه زمین، انرژی برای حیات» انتخاب شده است. ایران نیز با انتخاب نماد «سفره» در این نمایشگاه حاضر شده ...