•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: سالانه بیش از پنج هزار متر مربع فرش دستباف در منطقه سیستان تولید که بیش از 80 درصد آن به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته ‌رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ارزش صادراتی این استان یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون دلار است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: براساس مصوبات اخیر کارگروه ساماندهی مبادلات مرزی کشور برای جذب سهمیه ارزی و کمک به معیشت مرزنشینان، صدور کارت‌های مرزنشینان تا پایان اسفند ماه امسال ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در 9 ماهه امسال 150 هزار و 336 بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی استان اردبیل انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در شهرستان سراوان 58 واحد تولیدی با میزان اشتغال یک هزار و 462 نفر فعال است.
   در 9 ماهه امسال محقق شد :
   در 9 ماهه امسال ارزش صادرات غیر نفتی استان مرکزی با 707 میلیون دلار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 52 درصد افزایش داشته است
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: استان خراسان جنوبی با پرداخت 135 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به 69 واحد تولیدی رتبه 19 در کشور را دارا است .
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد با اعلام اینکه ۸۹ طرح صنعتی از ابتدای امسال برای دریافت تسهیلات رونق تولید ثبت نام کردند، افزود: ۸۶ واحد از آن‌ها به بانک معرفی شدند و به ۱۹ واحد ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تعهد اشتغال این سازمان در سال 96 حدود چهار هزار و 200 نفر بوده که در 9 ماهه امسال اشتغال سه هزار و 349 نفر محقق شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در 9ماهه امسال 163 فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری هفت میلیون و 324 هزار و 640 میلیون ریال و اشتغال دو هزار و 709 نفر در استان یزد صادر شده است.
Page created in 2.0891659259796 seconds.
memoryUsage : 29245Kb