•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی بر لزوم همکاری اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی و صنعتی آذربایجان شرقی در برگزاری رویداد تبریز ۲۰۱۸ تأکید کرد.
   در نشست مشترک رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی با هیات تجاری ترکیه:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از احتمال واگذاری صد درصدی پروژه سیمان سمنگان وجود دارد.
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان؛
   جلسه بررسی مشکلات و موانع تولیدی شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران با حضور استاندار خوزستان و رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت این استان برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای امسال و در جهت رفع موانع تولید به ۳۵۴ واحد تولیدی این استان بیش از یک هزار و 970 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
   برای اولین بار در کشور
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: برای اولین بار در کشور در روز سی ام آذرماه از تولیدکنندگانی که برای اولین بار صادرات داشته اند، تقدیر خواهد شد.
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: با اجرای طرح رونق تولید در سال جاری ، حدود ۳۸ واحد تولیدی به مبلغ ۶۹۹ میلیارد ریال متقاضی استان از این تسهیلات بهره مند شدند.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی:‏
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون بیش از ۳۹۰۰ میلیاردریال تسهیلات رونق تولید به ۴۶۰ از واحدهای تولیدی استان پرداخت شد .
   تولید محصول در تنها کارخانه نیترات کشور در چهارمحال و بختیاری چهار برابر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۲۷۳واحد تولیدی، صنعتی، معدنی و کشاورزی در استان قزوین تسهیلات طرح رونق تولید دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گفت: از ابتدای امسال بیش از ۵۶ هزار و ۳۰۵ بازرسی از واحدهای صنفی استان کهگیلویه وبویراحمد انجام شده است.
Page created in 1.870512008667 seconds.
memoryUsage : 29239Kb