•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال های گذشته ارتباط صنعت و دانشگاه در آذربایجان غربی افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال 1392 فرش ریزماهی خوی به ثبت جهانی رسید و ثبت جهانی افشار تکاب نیز در حال پیگیری است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن استان سمنان با اشاره به اینکه ۷۰ درصد صادرات این استان وابسته به معدن است گفت: مشکلات معادن استان سمنان بررسی می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اعلام برنامه ایجاد کنسرسیوم و شرکت های مدیریت صادرات در لرستان ، از اجرایی نشدن مصوبه ایجاد شرکت های مدیریت صادرات در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بر آمادگی همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی را برای تسهیل گری سرمایه گذاری تاکید کرد.
   صنعت ورق قلع اندود چهارمحال و بختیاری با مدیریت جهادی 22 میلیون دلار صرفه جویی ارزی برای کشور ایجاد کرد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از جذب 23 هزا رو 542 میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه صنعت جنوب کرمان طی سه سال و نیم اخیر در قالب صدور 366 جواز صنعتی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در همایش معرفی برندهای برتر استان گفت :خرید محصولات داخلی نوعی مبارزه با قاچاق کالا و ارز است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجادت استان قزوین گفت: در سال گذشته بیش از یک هزار و ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات به یک هزارو 111 واحد تولیدی دراین استان پرداخت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 744 واحد صنعتی از بدو فعالیت دولت تدبیر و امید در نقاط مختلف این استان به بهره برداری رسیده است.