•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه سال اخیر علاقمندی به سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت استان اردبیل رشد مناسب و مطلوبی داشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: فعالیت کارخانه هپکو اراک که به دلیل حسابرسی و انبار گردانی کارخانه در نیمه دوم تیر ماه تعطیل شده بود، پس از 2 هفته تعطیلی از سر گرفته شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت : در سری جدید ثبت نام تعداد 406 متقاضی در استان ثبت که تقاضای 171 نفر از طریق کارگروه تسهیل تا این لحظه تائید و پرونده آنها به بانک ها ارسال شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت از بازسازی ۱۲۰ واحد تولیدی لرستان طی سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در حالیکه تاکنون هیچ تسهیلاتی در کشور داده نشده، این استان با پرداخت چهار فقره تسهیلات، رتبه نخست بهین یاب در بخش صنعت کشور را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه از کل واحدهای صنعتی استان 83 درصد آنها فعال است ،گفت :برای دستیابی به موفقیت باید محصولی تولید کنیم که به لحاظ قیمت و کیفیت بتواند با واحدهای هم ...
   طی حکمی از سوی مهندس یزدانی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مهندس مس فروش با حفظ سمت بعنوان سرپرست جدید شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران منصوب شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: طرح بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی در استان قم آغاز گردید.
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت خبرداد:
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سال گذشته برای نخستین بار طرح کمک به رونق و فعال سازی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط اجرا شد که ثمره آن جلوگیری از تعطیلی و کاهش ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خبر داد:
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور معاون توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد ، گفت: 2 هزار و 400میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی و ...