•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 17.5 میلیون یورو سرمایه ارزی طرح سیمان سفید ازنا تامین شد که با این تامین اعتبار عملیات اجرایی احداث این کارخانه آغاز شد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران تصریح کرد: یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت ، معدن و تجارت تهران راه اندازی ، پروژه ملی خط تولید سیمان می باشد که امیدواریم تا بهمن سالجاری به بهره ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان از برگزاری اولین نمایشگاه ملی تخصصی بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی در اهواز خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از معرفی 447 واحد صنعتی و تولیدی برای دریافت 5439 میلیارد ریال تسهیلات به بانکهای عامل خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد گفت: صادرات کاشی و سرامیک این استان به عنوان نهمین تولید کننده این محصول در دنیا در 6 ماه ابتدایی امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل 17.6درصد رشد داشته است.
   با حمایت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی طرح توسعه بیمارستان آیت اله خوانساری بعنوان تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور در اراک ساخته شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهال و بختیاری:
   اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری پرداخت 260 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به 28 طرح و واحد تولیدی این استان را تصویب کردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :در طرح رونق تولید تاکنون جمعا 622 مورد ثبت نام کرده اند که از این تعداد 164 مورد در بخش صنعت و 458 مورد هم مربوط به بخش کشاورزی است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اولین جلسه کمیسیون مزایده جهت بازگشایی پاکت‌های اصلی و الف مزایده عمومی و دو مرحله ای محدوده های اکتشافی و معدنی این استان برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان میزان صادرات این استان در پنج ماهه اول امسال بیش از ۱۶۱ میلیون دلار بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۶ درصد رشد داشت.