•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   برای راه اندازی 14 طرح تولیدی و صنعتی استان 207 میلیارد و 370 میلیون ریال اعتبار سرمایه گذاری شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   مهدی کرباسیان در مراسم آغاز عملیات اجرایی کارخانه آهک صنعتی هیدراته پلدختر گفت: الزامی است ، سرمایه گذاران بخش خصوصی این پروژه را حمایت کنند.
   اولین پایانه صادراتی سنگ و فرآورده‌های معدنی کشور همزمان با پنجمین روز از دهه فجر در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند افتتاح شد.
   همزمان با دهه فجر:
   شرکت تعاونی شایان سور کویر تولیدکننده رنگ توسط استاندار سمنان در شهرستان سرخه با بیش از 45 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهرعنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: به رونق و توسعه صنایع دریایی در استان توجه ویژه‌ای شدکه برای پیگیری رفع مشکلات آنها از طریق ظرفیت‌های قانونی و طرح در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع ...
   در سفر وزیر صنعت، معدن وتجارت به استان خوزستان انجام شد:
   به مناسبت دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی ؛ 22 پروژه برقی و صنعتی با حضور وزاری نیرو و صنعت،معدن و تجارت در استان خوزستان افتتاح و عملیات اجرایی آنها شروع شد.
   وزیر صنعت، معدن وتجارت در خوزستان خبر داد:
   وزیر صنعت معدن و تجارت در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی های صنعتی و تولیدی استان خوزستان گفت: تا پایان دهه فجر انقلاب اسلامی ، 250طرح صنعتی بزرگ کشور به بهره برداری می رسد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در حال حاضر ۳۲هزار بافنده فرش در استان مرکزی فعالیت دارند که به طور میانگین، سالانه حدود ۱۸هزار متر مربع فرش دستباف تولید می کنند.
   به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر سه واحد تولیدی با حضور استاندار آذربایجان‌غربی در ارومیه افتتاح شد.
   کلنگ ساخت بزرگ‌ترین شهرک صنعتی استان کردستان با حضور استاندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی دیگر از مدیران اجرایی شهرستان قروه به زمین زده شد.