•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهراعلام کرد: تا کنون 364 مورد مصوبه در خصوص تسهیلات بانکی، مسائل تامین اجتماعی، امور مالیاتی و غیره در جهت رفع موانع بخش صنعت و معدن استان تعیین شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی واحدهای صنعتی استان به کلیه دستگاههای خدمات رسان تاکید کرد: با توجه به تصویب چندباره در ستاد تسهیل و رفع موانع ...
   معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی خبر داد:
   معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی در شیروان گفت: در کل کشور 48 میلیارد تن ذخایر قطعی داریم که یک میلیارد تن آن در خراسان شمالی وجود دارد.
   در ۷ ماهه امسال انجام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه گفت: در ۷ ماهه امسال، ۱۲۲ ثبت سفارش برای واردات کالاهای اساسی و ارزش افزوده به ارزش ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان قزوین گفت: امسال ۱۱۷ واحد تولیدی در استان قزوین ۱۱۰ میلیارد تومان از طریق سامانه بهین یاب تسهیلات دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان از صادرات 94 میلیون دلاری استان گلستان در 6 ماه نخست امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، از تثبیت شغل برای 6 هزار و 766 نفر در کردستان از محل مصوبات این کارگروه خبرداد و گفت: با پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش در استان، میزان اشتغال حفظ شده در استان، ...
   سرای تجاری جمهوری اسلامی ایران در بندر آستاراخان روسیه افتتاح و راه اندازی شد .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت:ر مهر ماه سال جاری 152 مورد ثبت سفارش کالا در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران انجام شده است .
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از تولید کنندگان و صاحبان صنایع این استان خواست با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت (سامانه بهین یاب) تا حداکثر 10 آبان‌ماه، درخواست ...
Page created in 1.8621919155121 seconds.
memoryUsage : 29224Kb