•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران در سومین کنفرانس بین المللی کیفیت گفت : گرایش مصرف کننده به کالاهای با کیفیت ما را به سمت کالاهای ایرانی سوق می دهد .
   در سه ماهه نخست سالجاری بیش از ۶۹۱۶۵ واحد صنفی در استان مازندران مورد بازرسی قرارگرفت.
   با همکاری سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران انجام شد:
   با همکاری و هماهنگی رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران و رییس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و جمعی از نماینگان مجلس شورای اسلامی در همایش ثبت جهانی فرش دستباف ورامین از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از شناسایی 52 نوع ماده معدن در معادن این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده و با راه‌‌اندازی و افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی، امسال ۷ هزار فرصت شعلی در بخش صنعت، معدن و اصناف استان بوشهر ایجاد می‌شود.
   رئیس صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مجوز احداث پنج واحد پتروشیمی در استان صادر شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود که عملیات اجرایی این واحدها از ماه‌های آینده شروع شده و تا سال ۱۴۰۰ ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سامانه بهین یاب این سازمان از 28 خرداد ماه جاری فعالیت خود را از سر گرفته و تا کنون نیز 121 واحد صنعتی درخواست های خود را در این سامانه مکتوب کرده اند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از صادرات بیش از یک و نیم میلیون یورو کلر و مشتقات آن از سمنان در سه ماهه ابتدایی سالجاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران از برگزاری همایش ثبت جهانی فرش دستباف ورامین در کاخ موزه نیاوران خبر داد.
   نمایشگاه تواتمندی های صنعت فرش دستباف استان بوشهر در آیینی با حضور شماری از مسئولان استانی و معاون بازاریابی مرکز ملی فرش ایران گشایش یافت.