•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   درهفتمین جلسه کارگروه بررسی تسهیلات رونق تولید عنوان شد که تا کنون 33 واحد تولیدی سمنان برای اخذ تسهیلات رونق تولید معرفی شده اند.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: این استان در صدور گواهی و پروانه تحقیق و توسعه صنعت در سال جاری جایگاه اول کشور را دارد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: امسال 300 هزار میلیارد ریال در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی به بخش صنعت و معدن مصوب و اختصاص یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با تاکید بر معدنی بودن این استان ،گفت : تلاش سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان کانالیزه کردن ظرفیت های معدنی به سمت فرآوری این نعمت خدادادی است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: با آغاز طرح رونق تولید تا کنون 471 واحد راکد، نیمه فعال و طرح های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان در مجموع چهار هزار و 210 میلیارد ریال تسهیلات از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از آغاز پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی در هرمزگان در سال جاری خبر داد و گفت : یک هزار و570 شغل در بخش صنعت و معدن هرمزگان طی سال جاری ایجاد شده ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: گشایش نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در فضایی به وسعت سه هزار مترمربع ،، صنایع و تجهیزات وابسته به صنعت ساختمان و مسکن را در معرض دید علاقه مندان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی راه ‌ اندازی طرح‌های صنعتی با پیشرفت فیزیکی 60 درصد به بالا را اولویت مهم استان مرکزی در سال جاری دانست که اقدامات اولیه آن صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:‌ 946 پرونده قاچاق در سمنان تشکیل شده است که واحدهای خاطی در حدود 130 میلیارد ریال جریمه شدند.
   53کارت بازرگانی در سه ماه نخست سالجاری در استان مازندران صادر شد.