•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت استان قزوین در دیدار با سفیر اندونزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با مشارکت سرمایه گذاران قزوین و اندونزی می توانیم تولید غذای حلال و صادرات آن را عملیاتی کنیم.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در شش ماهه نخست امسال، میزان واحدهای صنعتی راه اندازی شده در این استان از رشد 23 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: ارائه تسهیلات طرح رونق تولید برای تمامی بخش هایی که واحدهای تولیدی و خدماتی کوچک و متوسط دارند از جمله بخش های صنعت ، کشاورزی و صنایع تبدیلی ابلاغ و ...
   از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان ؛
   یک واحد تولیدی متخلف در شهرستان بم شناسایی و به بیش از 17 میلیارد تومان جریمه شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از تحقق 60 درصد صادرات بخش صنایع استان در برنامه پیش بینی شده سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات چهل و نه واحد تولیدی در جلسات و کمیته های کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان از شناسایی 17 نوع ماده معدنی در معادن این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان اظهار داشت : در نشست کمیته بررسی تسهیلات رونق تولیدمقرر شد که 30 واحد متقاضی تسهیلات رونق تولیددر سمنان به بانک معرفی شوند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 5 هزار و 685 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان طی شش ماه گذشته در سالجاری خبر داد.
   پرزحمت در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان قزوین اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین صادرات کالا از گمرک این استان به خارج از کشور در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر وزنی 25 درصد و از نظر ارزشی 40 درصد افزایش داشت.