•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مشکلات شش واحد تولیدی صنعتی در چهارمحال و بختیاری بررسی و برای رفع آن ها برنامه ریزی شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان تهران تاکید کرد :
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان تهران گفت: شفاف و روان سازی نظام توزیع و قیمت گذاری و روزآمدسازی شیوه های نظارت بر بازار کلیه ، صاحبان انبارهای خصوصی و بخش های دولتی ضروری است و براساس ماده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت : 37 درصد از تولید ناخالص داخلی استان کرمان مربوط به حوزه صنعت، معدن و تجارت است که 15 درصد سهم صنعت، 12 درصد معدن و 10 درصد مربوط به حوزه تجارت است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ایجاد 844 فرصت شغلی جدید با پرداخت بیش از 310 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 730 واحد صنعتی شامل طرح های برخوردار از پیشرفت فیزیکی بالا و واحدهای راکد و نیمه فعال این استان با تدبیر دولت یازدهم به مدار تولید بازگشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌ استان بوشهر از افتتاح سومین کارخانه سیمان استان در شهرستان دشتی با ظرفیت روزانه ۳ هزار تن طی ماه های آینده خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با توجه به پتانسیلهای موجود سنگ آهن در استان، پروژه زنجیره فولاد در کردستان بعنوان یک صنعت پیشران از آبان سال 93 کلید خورد تا از خروج سنگ آهن خام از استان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: اولین کنفرانس ملی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت استان 30 و 31 فروردین ماه جاری در استان برگزار می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تعهدات وزارت صنعت ، معدن و تجارت در طرح های با پیشرفت بالای 60درصد در استان بطور کامل محقق شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال وبختیاری گفت: 750میلیون تومان حقوق دولتی از بهره برداری معادن در سال94 به حساب دولت واریز شده است.