•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در بازه زمانی اجرای طرح هفتم بهمن سال گذشته تا چهاردهم اردیبهشت امسال، تعداد 47 هزار و 32 مورد بازرسی در استان انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد:

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت: عملیات اجرایی طرح تولید پروپیلن از گاز طبیعی (GTPP) در ایذه با هدف تولید خوراک جهت ایجاد صنایع میان دستی و پایین دستی در شمال شرق خوزستان در ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال گذشته ۴۶۹میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۳۴ طرح نیمه تمام استان پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با تحقق ۳۷ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری در پروانه های بهره برداری صنعتی در سال ۹۶ این استان رتبه اول سرمایه گذاری صنعتی کشور را به دست آورد و ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان از بهره برداری ده پروژه صنعتی و تولیدی با اشتغالزایی حدود یک هزار و 800 نفر در سال 97 در استان خوزستان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمد گفت: درسال گذشته ۱۲۹ جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۲۹هزار و ۳۶۹میلیارد ریال صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در نشست شورای معادن استان مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: به دنبال پیگیری اجرای طرح معدنی و گردشگری در دریاچه نمک قم هستیم و این دریاچه نیازمند زیرساخت‌هایی همچون جاده است.
   معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 146 میلیون دلار آلومینیوم تولیدی این استان سال گذشته به کشورهای مختلف جهان صادر شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 43 فقره پروانه بهره برداری معادن در سال گذشته در این استان صادر شد و تعداد پروانه های این بخش به 471 مورد رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در مدت زمان اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 97 که همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز شروع شد ، 53 هزار و 90 مورد بازرسی به ...
Page created in 2.0847799777985 seconds.
memoryUsage : 29272Kb