•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون 157 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی این استان پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: این استان در بخش صنعت و معدن با 604 فقره درخواست تسهیلات رونق تولید رتبه چهار در کشور را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و 47 مورد گزارش مردمی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اعلام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از صدور مجوز احداث واحد پتروشیمی با سرمایه‌گذاری اولیه 1.2میلیارد دلار در شهرستان ایذه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت : کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان در سال 1395 رتبه پنجم کشور را کسب کرد.
   هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی کشور ،آخرین محصولات و دست‌آوردها درحوزه "صنایع دستی و سوغات" را در نمایشگاه‌ های بین المللی استان چهارمحال و بختیاری به نمایش گذاشتند.
   در نیمه نخست سال جاری:
   در نیمه نخست سال جاری، حجم کل مبادلات کردستان یک میلیون و 474 هزار تُن معادل 2 میلیارد و 810 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال95، به لحاظ وزنی 13 درصد و به لحاظ ارزشی 43 درصد رشد ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 31 درصدی صادرات در استان طی شش ماهه نخست امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر :
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر گفت:روند اجرای مطالعات اکتشاف طرح بیتومین ( قیر طبیعی) با مشارکت سازمان ایمیدرو سرعت خواهد گرفت.
   در هفته اول مهر ماه امسال:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از یکم لغایت7 مهر ماه امسال در مجموع 2 هزارو 356 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.