•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی سال گذشته میزان صادرات فرش از مبدا تولید این استان به 11 میلیون و 885 هزار دلار رسید که این میزان نسبت به سال 94 در حدود 9.5 درصد رشد داشت.
   استان سمنان با تولید 60 درصد از نمک کشور ، قطب تولید این محصول در ایران است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از صدور بیش از 3600 پروانه بهره‌برداری و ایجاد اشتغال برای بیش از 100 هزار نفر در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اعلام این مطلب گفت : از تعداد 5هزارو 635گزارش 3هزارو 890 مورد بصورت تلفنی ،353 مورد بصورت حضوری و 1392 مورد بصورت کتبی بوده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان دردومین جلسه ستاد تسهیل استان در سال 96 که با حضور دکتر سرقینی معاون معادن وزارت صنعت،معدن وتجارت برگزار شد گفت: استان لرستان سال گذشته در ستاد تسهیل ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   سالانه 120میلیون در قوطی آسان بازشو در چهارمحال وبختیاری تولید و روانه بازار مصرف می شود.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون به ۱۱۹ واحد تولیدی این استان مبلغ ۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان البرز خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان البرز از افزایش 40 برابری میزان سرمایه گذاری خارجی در استان البرز طی دولت یازدهم خبر داد.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری هشتمین تور صنعتی بازدید اقشار مختلف مردم از واحدهای تولیدی گچساران گفت: تقویت ارتباط با صنعت و آگاه سازی اقشار مختلف مردم از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت :80 اکیپ بازرسی بر بازار شب عید نظارت دارند.