•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهراز آغاز ثبت نام طرحها و واحدهای تولیدی دارای پروانه کشاورزی برای دریافت تسهیلات رونق تولید از ۸ مردادماه 96 خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در طول فعالیت سامانه بهین یاب از ابتدای سال 1395 تا کنون، در حدود یک هزار و 260 میلیارد ریال تسهیلات به 343 واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و صنعت استان پرداخت ...
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد:
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت چرخه کامل تولید کاتالیست‌های حاوی فلزات گرانبها در شرکت اکسیر نوین فرآیند آسیا مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد:
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت طرح دانش بنیان تولید فیلتر تصفیه آب افتتاح شد.
   در یکصد و بیستمین نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه مطرح شد؛
   در یکصد و بیستمین نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه که چهاردهمین جلسه این کارگروه در سال جاری نیز بود، بر لزوم فعال سازی واحدهای قطعه سازی کرمانشاه جهت کمک به صنعت خودروسازی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت : اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری پرداخت 218 میلیارد ریال تسهیلات در قابل ' طرح رونق تولید ' به 30 طرح وواحد تولیدی استان ...
   با سفر مهندس نعمت زاده به استان البرز انجام شد:
   واحد تولیدی و صنعتی سبلان درب که برای یکصد نفر ایجاد اشتغال می کند با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان البرز مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از سفر هیات بزرگی از بخش خصوصی و دولتی عمان به این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری تاکنون 377 واحد و طرح تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات بهین یاب شده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 369 واحد تولیدی به عنوان متقاضی تسهیلات به بانک‌ها معرفی شدند که در این میان 133 واحد به مبلغ 143 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.