•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای سال تاکنون 458 واحد تولیدی استان بیش از 2 هزار و 700میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید از بانک‌ها دریافت کرده اند.
   در همایش میز کشوری شیشه در قزوین مطرح شد؛
   رییس گروه معدن و صنایع معدنی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: پیگیری برای رفع موانع صادرات شیشه به کشورهای ترکیه و هند توسط این سازمان در دست انجام است.
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی با تاکید بر افزایش سهم کالاهای صادراتی به کشور سوریه، گفت : ۱.۶ درصد از صادرات به کشور سوریه در هشت ماهه امسال، سهم آذربایجان شرقی بوده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: نام نویسی واحدهای گردشگری و صنایع دستی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در هشت ماهه امسال کل صادرات از گمرگات و بازارچه‌های مرزی استان به وزن یک میلیون و 121 هزار و 498 تن و به ارزش 252 میلیون و 112 هزار و 763 ...
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد گفت: سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد در زمینه صدورانواع معافیت ماشین آلات رتبه اول را در کشور به دست آورد.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمد گفت: در 9ماهه گذشته امسال ۹۱ جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری۹۲۶ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در گزارش عملکرد 7 ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت مشخص شد که این سازمان با صدور 279 فقره پروانه بهره برداری در هفت ماهه سال 96 موفق به کسب رتبه ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با توجه به مصوبات شورایعالی صادرات در ابتدای امسال و پیگیری های سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بیش از 19 میلیارد ریال کمک سود تسهیلات تسویه شده سال ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: یازدهمین نمایشگاه فرش دستباف در استان زنجان از 11 تا 16 دی ماه برگزار می شود.
Page created in 1.770889043808 seconds.
memoryUsage : 29244Kb