•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در مجمع ملی سلامت با حضور رئیس جمهور:
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان به عنوان دستگاه برگزیده کشوری، لوح و تندیس جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت را دریافت کرد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: دولت مکلف شده است سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند جدید مورد نیاز را جهت نظارت بر فرآیند واردات، صادرات، حمل، نگهداری و مبادله کالا و ارز ایجاد و ...
   نظارت بر کالاهای اولویت‌دار از جمله گوشت قرمز، مرغ و ماهی، آجیل وخشکبار، خدمات مسافرتی و گردشگری در اولویت اقدامات بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان است.
   سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرخبر داد:
   هیاتی تجاری و اقتصادی از کشور ویتنام جهت انجام مذاکرات سرمایه گذاری وارد بندربوشهرخواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 362 میلیارد ریال سرمایه گذاری در صنایع معدنی هرمزگان انجام شد و 41 فقره پروانه بهره برداری در سال 95 صادر شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در آستانه نوروز 96 نمایشگاه فروش بهاره با هدف تامین مایحتاج ضروری شهروندان در شهر تبریز برگزار می شود .
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با عنوان بهاره با240 غرفه از سیزدهم اسفند ماه سال جاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اعلام اینکه ارزش صادرات محصولات تولیدی استان از تمام مبادی گمرکی کشور در سال جاری حدود 2میلیارد دلار است، گفت: یک میلیارد دلار از این رقم مربوط به ...
   رییس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از بهره‌برداری ۱۱۲ طرح صنعتی در این استان با اشتغال‌زایی حدود ۲ هزار نفر در سال ۹۶ خبر داد.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمدخبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طرح رونق تولید تاکنون به ۱۱۶ واحد تولیدی این استان مبلغ ۱۰۱ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.