•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: میزان تولید فلزات اساسی در استان روند صعودی داشته است به طوری که تولید شمش فولاد 45 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: ثبت نام برای شرکت در بیست و یکمین دوره انتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی آغاز و تا پایان روز دوشنبه 10 مهرماه ادامه دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال وبختیاری از تصویب پرداخت 260 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای چهارمحال و بختیاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کرمانشاه تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کرمانشاه عملکرد سازمان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، به ویژه بیوتروریزم را تشریح کرد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان :
   ثبت نام صادرکنندگان استانی جهت معرفی و تجلیل آغاز شده است و واحدهای تولیدی صادراتی و صادرکنندگان استان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت استانی می‌توانند به سامانه اختصاصی انتخاب صادرکنندگان نمونه ...
   در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران اظهار کرد : ششمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید باحضور اعضاء کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید.
   در جشنواره شهید رجایی استان مرکزی ازفعالیت‌های چشمگیر رییس و کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان جهت کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد سال ۹۵ دستگاه‌های اجرایی در شاخص‌های اقتصاد مقاومتی تجلیل ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه افتتاح نمایشگاه پاییزه در استان گفت: این نمایشگاه با هدف تأمین نیازهای اساسی مردم در آستانه بازگشایی مدارس و سهولت در خرید، امروز افتتاح شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۸۷ پرونده درخصوص قاچاق کالا و ارز به ارزش ۹۵۰ میلیون ریال تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از معرفی 21 واحد تولیدی و طرح نیمه تمام به بانک های استان جهت دریافت تسهیلات رونق ازابتدای سال تاکنون تولید خبر داد.