•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   واحد تولیدی تکاپ استان مازندران به عنوان تنها کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار، کاغذ اسکناس ، چک، صفحات پاسپورت، کاغذ شناسنامه و.... در سطح کشور نمونه بارز خودکفایی صنعتی و قطع وابستگی است.
   معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیأت همراه از روند تولید در شرکت دانش‌بنیان سینره تولید‌کننده لوازم آرایشی و بهداشتی در یاسوج بازدید کرد.
   مشاور نخست وزیر ویتنام در سفر به بوشهراعلام کرد:
   مشاور اقتصادی نخست وزیر ویتنام و رئیس هیأت تجاری اعزامی به بوشهر گفت: برنامه همکاری با ایران در حد وارادات و صادرات به میزان اندک نیست، و برای مراودات تجاری با ایران برنامه دراز مدت داریم.
   معاون سازمان صنعت و معدن استان فارس:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از نظارت بیش از ۲۰۰ بازرس در طرح نوروزی بر بازار این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان :
   در مجموع در دو بخش واحدهای صنعتی و کشاورزی بیش از 70 میلیارد و 640 میلیون تومان تسهیلات در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان کردستان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان از پرداخت حدود 52 درصد از سهم استانی تسهیلات رونق تولید این استان به واحدهای تولیدی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهرگفت: در10 ماهه سالجاری مجموعا تعداد3 هزارو 538 مورد بازرسی مستقل از سوی این سازمان با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: 37 درصد تولید ناخالص ملی استان کرمان مربوط به صنعت، معدن و تجارت است و برنامه ما این است تا سهم 37 درصد از تولید ناخالص ملی را به 47 درصد افزایش دهیم.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بخش معدن می‌تواند مشکل اشتغال استان سمنان را تا 20 سال آینده مرتفع کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از پرداخت 551 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان خبر داد.